biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

WYBORY SAMORZĄDOWE-na kogo głosujecie?

Wysłane przez dan 
dan
WYBORY SAMORZĄDOWE-na kogo głosujecie?
28 pa 2006 - 01:14:02
hee-na kogo??



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2007-01-11 10:15 przez admin.
Re: WYBORY SAMORZĄDOWE-na kogo głosujecie?
30 pa 2006 - 00:39:12
...ja tam jeszcze nie wiem:] ciągle sie zastanawiam tongue sticking out smiley ale napewno na kogoś zagłosuję!!
Re: WYBORY SAMORZĄDOWE-na kogo głosujecie?
05 lis 2006 - 18:38:23
kto jest do wyboru?
Re: WYBORY SAMORZĄDOWE-na kogo głosujecie?
05 lis 2006 - 22:24:35
1 klony domina
2 starzy partyjniacy
3 i karierowicze
Re: WYBORY SAMORZĄDOWE-na kogo głosujecie?
07 lis 2006 - 15:07:06
Jestem za Niewęgłowską... Samorajczykowa jest nieuczciwa, brak słów. Boi sie że przegra i razem z Paszkowskim zrywa Niewęgłowskiej Plakaty ( wiadomość potwierdzona przez policje) Chamstwo sie szerzy...osobiście nie chce mieć burmistrzyni nie uczciwej która oszukuje już podczas kampanii....
Re: WYBORY SAMORZĄDOWE-na kogo głosujecie?
07 lis 2006 - 20:09:03
E- to nic nowego... Samorajczykowa idzie śladem Domina. Nie pamiętacie jak piwem "pod kołem" poił tych co na niego głosowali, jak jego kolesie zwozili kogo się dało z okolicy byle dał głos na kogo trzeba? Tu "uczciwe wybory" to podobna fikcja jak białe wrony.
Mnie co innego rozwaliło- że Parfinowicz i Maścianica jeszcze się w politykę bawią. To dopiero porażka. Mądrzy owszem, może i są (choć mam wrażenie że mądrzy "inaczej" czasami) ale za ich kadencji nic nie ruszało się w B-cu.
A z pozytywów- start Zielińskiego- na niego będę głosować. Co do reszty to się jeszcze zastanowię.
Btw. wie ktoś może czy UPR ma jakichś ludzi w Biskupcu?
Re: WYBORY SAMORZĄDOWE-na kogo głosujecie?
07 lis 2006 - 22:04:15
Statystyki:

Liczba mieszkańców: 19 598
Liczba wyborców: 15 457

Wybory Burmistrza:

1. Janczara Krzysztof Stanisław, wiek 37, wyższe, Biskupiec, zgłoszony przez KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci, członek Sojuszu Lewicy Demokratycznej

2. Niewęgłowska Elżbieta Maria, wiek 53, wyższe, Biskupiec, zgłoszona przez KW Społeczne Towarzystwo Samorządowe, popierana przez KW Społeczne Towarzystwo Samorządowe, nie należy do partii politycznej

3. Parfinowicz Antoni, wiek 51, wyższe, Biskupiec, zgłoszony przez KWW Ziemi Biskupieckiej, członek Platformy Obywatelskiej Rzeczypospolitej Polskiej

4. Samorajczyk Elżbieta Halina, wiek 48, wyższe, Biskupiec, zgłoszona przez Komitet Wyborczy PSL, popierana przez Polskie Stronnictwo Ludowe, nie należy do partii politycznej

Zrodło: [wybory2006.pkw.gov.pl]
Re: WYBORY SAMORZĄDOWE-na kogo głosujecie?
08 lis 2006 - 16:49:20
Może skoro jak tu określono niektórzy bawią się w politykę,to może dać jeszcze szansę.Skoro chcą i startują juz któryś raz,może doceńmy to,że nadal chcą dobrze i nadal mają wobec mista i gimny jakieś plany.Po co nam klony Domina? Łatwo domyslić się,że taka osoba będzie przez niego sterowana.Nie może sam zdobyć władzy,to bedzie kierował tym to ją będzie miał.Narzekaliście podczas jego kadencji,że jest taki i owaki.Jednak on zdobywał ludzi w bardzo prosty sposób- tańcząc przy wiejskich zespołach,przy Akcencie.Wiele osób mówiło: jedna wielka żena,jednak uważali,że to dobre że jednak coś się dzieje.Tylko czemu tak się dzieje w tak prosty i wiejski sposób.Czy ludzie z Biskupca nie mają wyższych wartości niż napić się i potańczyć po pijaku na festynie w "super ekstra" amfiteatrze? Według mnie burmistrz jest wizytówką miasta i powinien być wzorem ludzi mieszkających w gminie, po co się za kogos takiego mamy wstydzić zarówno w środowisku lokalnym,jak i w województwie czy w kraju.

Trzeba także pamiętać,że poziom życia i dostepność różnych środków ułatwiających nam je cały czas się zmienia.Nie porównujmy więc tej kadencji a poprzedniej,gdzie burmistrzem był p.Parfinowicz.Wtedy jeszcze nikt nie miał pojęcia o środkach unijnych,dzięki którym TERAZ obecny burmistrz korzysta.
Dla wyjasnienia-nie,nie jestem z żadnego komitetu wyborczego tylko mieszkanką Biskupca,która i tak jeszcze nie wie na kogo zagłosuje.A takie jest moje zdanie i obserwacje.Pozdrawiam
Re: WYBORY SAMORZĄDOWE-na kogo głosujecie?
08 lis 2006 - 22:16:41
DOMBEREK - masz fajne okulary winking smiley w ogóle fajowy chłopak jesteś, chyba kiepsko się uczyłeś w gimnazjum skoro tak oceniasz P. dyrektor.

P.S.
Chyba jesteś bardzo wierzący skoro popierasz p. Niewęgłowską (na swej ulotce umieściła cytat Jana Pawła II)
Re: WYBORY SAMORZĄDOWE-na kogo głosujecie?
08 lis 2006 - 23:57:13
na Burmistrza Krzysiu Janczara - młody, prężny mężczyzna ... ma wieeele ciekawych pomysłów. Bardzo dobrze "sprawował się" na pozycji Przewodniczącego Rady Miejskiej. Przemiły Pan... smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley Ja na niego zagłosuję na 200% grinning smiley
>M<
Re: WYBORY SAMORZĄDOWE-na kogo głosujecie?
09 lis 2006 - 11:14:45
[youtube.com]

lepiej zobaczcie jakiego kandydata ma Białystok grinning smileygrinning smiley

______________________________________________
Re: WYBORY SAMORZĄDOWE-na kogo głosujecie?
09 lis 2006 - 15:05:46
niezly bolek smiling smiley
Re: WYBORY SAMORZĄDOWE-na kogo głosujecie?
10 lis 2006 - 08:25:25
myśle że swój głos oddam na osobę ktora pezez wiele lat robiłą cos dobrego dla młodzieży dba o ich przyszłośc a teraz możę zadba żeby mieli pracę.
>M<
Re: WYBORY SAMORZĄDOWE-na kogo głosujecie?
10 lis 2006 - 11:51:32
a któz to taki?

______________________________________________
Re: WYBORY SAMORZĄDOWE-na kogo głosujecie?
10 lis 2006 - 21:51:43
co ty tam masz w avatarze
Re: WYBORY SAMORZĄDOWE-na kogo głosujecie?
14 lis 2006 - 00:24:47
Nie wiem czy wiesz, ale pewnie siedzisz sobie w bloku ogrzewanym gazem, który doprowadzono do Biskupca za czasów Antoniego. Podejrzewam, że podobnie jest z kanalizacją, itp Za czasów Domina powstało to co na powierzchni. Czy wyobrażasz sobie aby kolejność zmieniono? Najpierw chodniki i amfiteatr, później gaz i kanalizacja. Nie jestem za poprzednikami, ale trzeba oceniać fakty. Ludzie nie pamiętzją też komuny i jak widzą trudności to kojarzą tylko to dobre, np że mieli precę...
>M<
Re: WYBORY SAMORZĄDOWE-na kogo głosujecie?
14 lis 2006 - 08:25:16
kto by nie wygrał i tak cos bedzie nie tak ;]

______________________________________________
Re: WYBORY SAMORZĄDOWE-na kogo głosujecie?
29 lis 2006 - 15:25:39
Next time for fresh genaration - no more pricks like that ....lol
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.