biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

FACET TO śWINIA !!!

Wysłane przez canarinio 
FACET TO śWINIA !!!
08 gru 2006 - 23:07:38
PEWIEN FACET łAZIł ZA MNą PARę łADNYCH LAT,PO KOLEJNYCH PARU LATACH PRZESPAłAM SIę Z NIM,UZNAJąC,żE MINęłO JUż WYSTARCZAJąCO DUżO CZASU,I żE łACZY NAS COś NAPRAWDę FAJNEGO,OD TAMTEJ PORY NIE ROZMAWIAMY ZE SOBą,PO PROSTU DOSTAł CZEGO CHCIAł I DO WIDZENIA,A MóWIł,żE MNIE KOCHA...
NO PANOWIE MACIE POLE DO POPISU.....
Re: FACET TO śWINIA !!!
09 gru 2006 - 04:47:09
lo zesh kufa;| hmmm....facet to jest swinia ale nie chce mi sie wierzyc ze po tylu latach spedzonych z Toba zadowolil sie raz sexem i wyfrunal.....cos nie tak...przestal w ogole z Toba rozmawiac;| krecish;]
a moze pare tyg sie Toba interesowal po kolejnych przespalas sie z nim i nastepnego dnia zniknal....to byloby odpowiednio sfinskie dla faceta;] jesli chodziloby mu tylko o sex dawno by CIe opuscil bo po co mialby czekac;] dlaczego przestal sie odzywac;]??? musish zapytac sama siebiespinning smiley sticking its tongue out cos mu sie moglo nie spodobac^^ cos fajnego was laczylo???;| razem lubiliscie grac na tamburynie? spinning smiley sticking its tongue out ehhh......



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2006-12-09 04:52 przez SIK-WIT-IT.
Re: FACET TO śWINIA !!!
09 gru 2006 - 10:58:57
dla mnie takie uogólnianie jest bleeesmiling smiley. Może trafiłaś na chama i buraka ale to nie znaczy że kolejny facet taki będzie!!! Mój facet jest wrażliwy, przystojny, czuły i nigdy nie zrobił mi żadnego świństwasmiling smiley. Jestem skłonna przyznać się że to raczej mi zdarzyło się kilka razy go zranić ale teraz nie wyobrażam sobie życia bez niego. Wcześniej rożni się trafiali, świnie, tępaki, nudziarzegrinning smiley...

Nie wiem jak to z wami było ale może warto się przełamać i z nim o tym porozmawiać. Czasami naprawdę wystarczy szczera rozmowa i wyjaśnienie sobie wszystkiego. Czasami drobny szczegół, małe nieporozumienie może sprawić że wszystko się zacznie rozwalać bo łatwo można się zniechęcić dlatego naprawdę warto rozmawiać, rozmawiać iii.... jeszcze raz rozmawiać. No a na prawdziwą ŚWINIĘ niestety nie ma rady!!!!

Dziewczyny i chłopaki... szanujcie to co macieJ))))))
Re: FACET TO śWINIA !!!
09 gru 2006 - 11:16:18
A co jak sie wydawało,że facet to ideał a jednak nie...angry smiley a potem mutak bardzo zależe,że by zrobił wszystko by swój wybryk naprawić????????!!!!!!!!!!
wybaczyc czy nie wybaczyć o to jest pytanieconfused smiley
zapraszam do dyskusji...
Re: FACET TO śWINIA !!!
09 gru 2006 - 13:59:57
Popłakałem się ze smiechu .... puźniej sie zarejestrowałem...

Hymm może napiszesz o tym do bravo ? ;>
A może to czego dostał nie było tym o czym marzył ? o_0 (aaaaaa!!!)


Nie sugeruje niczego ale gdybym to ja się mścił to podałbym jego dane ... byłoby jeszcze zabawniej, choć i tak sam fakt ze niektorzy mają TAKIE problemy jest wystarczający aby sie usmiechnac ... ^^"..
Re: FACET TO śWINIA !!!
10 gru 2006 - 18:07:21
no faktycznie,po tym jednym razie widocznie cos mu sie nie spodobalo...pewnie musial udawac ze doszedl...ehhh jesli facet to swinia to kobieta to locha? na to wychodzi.nie poddawaj sie,moze nastepny,ktorego spotkasz wytrzyma 2 razy?
Re: FACET TO śWINIA !!!
11 gru 2006 - 15:20:49
Jak sama pisalas to minelo ile 6sec.6min.6h.6dni.6tyg.6miech. ale 6 lat (what a fack ?)to juz naprawde tragedia. polój na nastepnego a może go usidlisz .lol.
Nie poddawaj sie juz metode masz jak omotać facia na kilka lat .Zmasz sztuke przekonywania i obiecywania na maxa ...moze poczytaj kamasutre lub potrenuj troszke sex ...jesli to nie tajemnica to co wy zazwyczaj robiliscie ?
a i jak tak dalej bedziesz nazywac faceta to tylko takiego spotkasz(chcesz swinie to bedziesz miala a moze to byla swinia i juz z tego wyrosla i skumala z jaka HEROD BABA miala doczynienia ) ale brecht sugeruje znalezc kochanka do d...nka. w ramach rozrywki lub Just Sex Friends ...szukaj dalej a znajdziesz ..
zreszta ladne macie skojazenia o sobie Swinia -Wieprz locha -knur widze ze lubisz swintuszyc I to tylko jak narazie mi sie w tobie podoba no to juz przerwa czesc czesc cześć....zwierzaki wszech maści kochajcie sie ....LOOL
Re: FACET TO śWINIA !!!
13 gru 2006 - 10:05:36
HEHE ....DOBRZE CI TAK .PS A POZATYM BRAWO DLA TYPA ZA WYTRWALOSC.PS2.NIE UFAM CZEMUS CO KRWAWI 5 DNI W MIESIACU I NIE UMIERAgrinning smiley
Re: FACET TO śWINIA !!!
05 sty 2007 - 10:19:40
Moze bylas obiektem zakladusmiling smiley czasem tez tak bywa zapytaj sie ile bylas warta piwo czy flaszketongue sticking out smiley
P.S
kobiety nie sa lepsze smiling smiley
Re: FACET TO śWINIA !!!
06 sty 2007 - 12:30:57
To co piszesz jest Mi bardzo bliskie. Poznałem parę dobrych lat dziewczynę w 98 roku. Parę razy się spotkaliśmy, było bardzo miło, była piękną kobietą ale po paru miesiącach zrozumiałem że ta dziewczyna jest za piękna dla Mnie i nie powinienem jej zawracać głowy, nie utrzymywałem kontaktu pomimo iż bardzo ją kochałem. Po paru latach odezwała się do Mnie telefonicznie i poruszyła Moje serce jeszcze mocniej(ale ja już byłem w małżeństwie), nie miała chłopaka,przynajmniej tak mówiła, zaproponowała spotkanie i tak się stało. Było bardzo miło, pomyślałem że skoro jeszcze o Mnie pamięta to pewnie tak naprawdę jest coś między nami i tu się pomyliłem. Wylądowaliśmy w łóżku w jej mieszkaniu i wszystko było OK. Chciałem się upewnić czy z jej strony jest rzeczywiście miłość. Postanowiłem zakończyć obecny związek. Przez te wszystkie lata czekałem na tą miłość i uwieżylem że będziemy razem. Rozstałem się z małżonką i tu jest najciekawsze, niewiedząc dlaczego niespodziewanie bez powodu nie chciała ze Mną rozmawiać,nie wiedziałem o co chodzi. Chciałem się tylko spotkać i porozmawiać. Wkońcu doszło do kłótni telefonicznej i nawymyślałem jej tylko dlatego że czułem się oszukany(że nie mam prawa do wyjaśnień z jej strony) i rzeczywiście tak było.

Także kobiety z Biskupca też potrafią dać w skórę, (nie napiszę że kobieta to świnia) bo nie przystoi żeby tak mówić o kobietach.
Życzę tej dziewczynie wszystkiego dobrego i mam nadzieję że kiedyś zrozumie że nie należy ranić w ten sposób naprawdę wartościowych osób.
Re: FACET TO śWINIA !!!
22 sty 2007 - 02:41:49
lol.....to mnie ruszylo;|
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.