biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

gdzie jest admin??

Wysłane przez ktos tam 
gdzie jest admin??
19 sty 2007 - 19:26:44
gdzie sie podzial admin??czy on wogole zajmuje sie tym forum??NIECH ZACZNIE TO KONTROLOWAC I BANUJE NIEKTORYCH UZYTKOWNIKOW ZA WYPOWIEDZI BO TYLKO ZASYPUJA TE FORUM SYFEM KTOREGO SIE CZYTAC NIEDA..ostatnio polecilem znajomemu z poza miasta ktory je lubi i lubi w nim przebywac zeby sobie poczytal o nim na forum i sie osmieszylem z powodu niektorych postow niedorozwinietych ludzi z tego miasta...wstyd mi za was....a do amina"MOZE WKONCU Z TYM COS ZROBISZ BO TO NIE PIERWSZY POST NA TEN TEMAT"
Re: gdzie jest admin??
19 sty 2007 - 20:18:12
Jako co stara purchawka w tonie moralizatorskim przychylam sie do wypowiedzi ktosia tamosia
Przydałoby sie troche smaku i poziomu
Z drugiej strony to własnie jest forum, czyli słowna "biesiada", a wiadomo jak na biesiadach....
wolnosc..........
Re: gdzie jest admin??
19 sty 2007 - 20:32:34
Kazdy odpowiada za swoj POST, numery IP sa rejestrowane...nie jestem w stanie kontrolowac 24 godziny na dobe tego co dzieje sie na Forum, jesli mam zgloszenia na konkretny temat do staram sie reagowac natychmiast. Jesli ktos chce byc moderatorem to czekam na zgloszenia - oprocz mnie sa jeszcze 3-4 osoby. Przeklenstwa sa usuwane automatycznie, te ktore wylapuje na FORUM, ale co chwila pojawiaja sie nowe...
FORUM tworza ludzie, mieszkancy Biskupca i to oni nadaja mu tresc, wiekszosc i tak sie zna, wiec czemu nie pogadacie w 4 oczy o zmianach ? Wydaje mi sie, ze od wychowywania sa rodzice i nauczyciele, wiec gdzie oni sa ?
Re: gdzie jest admin??
19 sty 2007 - 20:37:32
Witam.

Logiczny tok rozumowania nakazuje przyjąć zgoła odmienny aspekt pułapu myślowego.
Myśle że mi też by się nie chciało tongue sticking out smiley

Pozdrawiam.
Re: gdzie jest admin??
20 sty 2007 - 18:14:49
te forum ogranicza się tylko do nowych tematów co to będzie się działo w underze i jaki to świetny dj będzie grał... jak by nie można było wpisywac wciąż to samo w jednym temacie...
Re: gdzie jest admin??
21 sty 2007 - 03:52:45
Oj niemoza n bo to co chwila jest nowy temat a dj zajebiscie gral-4 godziny ten sam kawalek -ale spoko moze nastepnym razem uda mu sie jakos zmienic muzyczkewinking smiley
Re: gdzie jest admin??
21 sty 2007 - 12:04:08
Gdyby admin zaangażował w serwis więcej osób to mogło by być nawet nieźle... Przedewszystkim pare osób w teren żeby na stronie były własne teksty, a nie z Naszej Warmii, po drugie może czas pozmieniać podstrony z informacjami o Biskupcu... bo trszeczke się w Biskupcu pozmieniało... np. choćby zdjęcie szpitala... hym teraz wygląda on nieco lepiej..
Re: gdzie jest admin??
21 sty 2007 - 13:25:30
Zmian w contencie (tresci) i sposobie zarzadzania strona jak i forum poki co nie bedzie. Admin szykuje globalne zmiany ale trzeba na to jeszcze troche poczekac. Przeczytajcie to co napisal jakis czas temu, z pewnoscia zmiany pociagna za soba koniecznosc zatrudnienia pomocnikow.


"Od jakiegos czasu pracuje intensywnie nad nowa wersja strony.
Zrealizowanie calego pomyslu zajmie mi dobry rok.
Ale za 1-2 miesiecy strona bedzie na biezaco aktualizowana.
W ramach starej szaty uruchomie system do zarzadzania trecia, co znacznie ulatwi prace.

Do celowo projekt ma celu:
- zachowanie dziedzictwa kulturowego gminy Biskupiec
- aktywizowanie spoleczenstwa lokalnego
- mononitoring poczynan wladzy
- mozliwosc rozwoju spoleczenstwa internetowego
- multimedialnosc i ingerencja w zawartosc strony
- niezaleznosc
- szybki dostep do informacji

Wkrotce projekt przedstawie dla dwoch stowarzyszen. Jesli jest mozliwosc w tym temacie, to chcialbym skorzystac ze srodkow UE - ale w tym temacie nie orientuje sie dobrze, wiec jesli ktos z forumowiczow ma wiedze na ten temat, to czekam na wskazowki.

Rowniez posiadam dostep do przeroznych informacji, ktore nalezaloby zarchiwizowac dla przyszlych pokolen. Wszelkie informacje na temat zespolow muzycznych, nagran muzycznych itp. przechowujcie w bezpiecznych miejscach...wszystko sie przyda.
Tylko cierpliwosci, bo mam braki czasowe przez co najmniej 3 miesiace."
Re: gdzie jest admin??
21 sty 2007 - 13:44:09
zobaczymy co z tego wyjdzie
Re: gdzie jest admin??
22 sty 2007 - 01:46:17
eeee panowie narzekajacy prosze sie skontaktowac z panem adminem w celach pracy przy forum...moze przy pomocy forum stanie sie lepsze....
Re: gdzie jest admin??
23 sty 2007 - 13:46:24
nie no teraz undera sie uczepiliscie, jakby wam te tematy mega przeszkadzaly... jak sie nie podoba to zawsze mozecie wybrac kaflarnie hehehe
Re: gdzie jest admin??
23 sty 2007 - 17:24:37
>M<
Re: gdzie jest admin??
25 sty 2007 - 12:08:53
jakbym mogł to bym banował.
moge tylko kasowac lub zamykac.

no i edytowac grinning smiley

______________________________________________
Re: gdzie jest admin??
25 sty 2007 - 15:13:24
>M< moze zacznij od zmiany w swoim profilu, niezbyt przyjemnie patrzy sie na Twoj avatar...
Re: gdzie jest admin??
25 sty 2007 - 19:39:39
Nic dziwnego skoro tylko malolaci sie tu wypowiadaja.
Re: gdzie jest admin??
25 sty 2007 - 21:29:55
''<Mistrz>'' Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Nic dziwnego skoro tylko malolaci sie tu
> wypowiadaja.

o czterech kropkach nie wspominając...
Re: gdzie jest admin??
26 sty 2007 - 01:07:27
Avater M jest niezwykle przyjazny dla oka-prawie jak cale forum. Wrecz tyle ma on do przekazania o swiecie Biskupieckim Dla frumowiczan co kazda z wypowidzitongue sticking out smiley Dlatego tak trzymac-A forum jest wspaniale-zwlaszcza kazdy temat na temat-poprostu rewelkatongue sticking out smiley
Re: gdzie jest admin??
27 sty 2007 - 23:46:23
lol
czlowiek ma prawoo do wlasnego wyboru;]
Re: gdzie jest admin??
08 lut 2007 - 17:45:26
nowosci z miasta admin moze bys jakies nowe wstawil czy w tym miescie sie juz nic nie dzieje co?!
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.