biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

SUKCESY w BDK

Wysłane przez Lena 
SUKCESY w BDK
28 sty 2007 - 11:49:35
Fajnie ze z Biskupca pochodza osoby którzy osiagaja sukcesy na szczeblu krajowym i miedzynarodowym -Ci pewnie bardziej znani sa na swiecie niz u nas. Pisze to bo jestem pod wrazeniem tegorocznych osiagniec zaprezentowanych na imprezie w BDK pt.SUKCESY
Re: SUKCESY w BDK
28 sty 2007 - 14:44:13
A gdzie mozna o tym poczytac?
Re: SUKCESY w BDK
29 sty 2007 - 01:01:14
a ktoz to taki slawny;]???
Re: SUKCESY w BDK
29 sty 2007 - 12:39:37
fajny post, zero konkretów...
Re: SUKCESY w BDK
29 sty 2007 - 14:28:17
w Bozonarodzeniowym wydzaniu Warmi i Mazur ---z czwartku 3 dni przed .....
troszke tego jest ...
ja wystartuje w przyszlorocznej edycji gonitwy szczurow ...zapraszam wszystkich ....bedzie fajnie :poslowie senatorowie ,ministrowie ,prezydenci miast ,lekarze ,generalowie,agenci,profesorowie,dyrektozy,papiez, ,wszyscy z Bc
Re: SUKCESY w BDK
29 sty 2007 - 16:52:57
Lena Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Fajnie ze z Biskupca pochodza osoby którzy
> osiagaja sukcesy na szczeblu krajowym i
> miedzynarodowym -Ci pewnie bardziej znani sa na
> swiecie niz u nas. Pisze to bo jestem pod
> wrazeniem tegorocznych osiagniec zaprezentowanych
> na imprezie w BDK pt.SUKCESY

1. Jakieś konkrety proszę...
2. Ciekawe w jakim kraju ich bardziej znają? Chyba że mowa o Vader... tylko że oni są z olsztyna i nie grali ostatnio w biskupcu grinning smiley
3. Okim mowa wogule?
4. Jeżeli była otym mowa w bożo narodzeniowym wydaniu Warmi i Mazur to czy nie za długo zwlekałaś z tym tematem?

pozatym nie znam żadnych biskupieckich gwiazd, no może poza Dj Dąbrem spinning smiley sticking its tongue out
Re: SUKCESY w BDK
29 sty 2007 - 17:27:47
ja mysle ze to nash exburmistrz wygral jakies klocki lego;] i mowili o nim na litwie czy bialorusii w ich tvl 1 czy tvb 1;]
Re: SUKCESY w BDK
01 lut 2007 - 19:16:57
Nie wiecie? nic? Sukcesem roku został Piotr Kula! spoko chłopak zasłużył można powiedziec że wypływał sobie tą nagrodę, ale zaskoczyło mnie to że Ula Pasławska została uznana za osobowość roku. Nie wiem czym sobie zasłużyła ale ok może tą karierą swoją. Szczerze powiedziawszy powinien ją otrzymać Marek Domin który robił wiele przekrętów aby jego ulubienica się wybiła. Bo nie jest to realne aby w tak krótkim czasie tak wiele zyskać w sposób uczciwy. Zastanawia mnie jedna sprawa czemu nie dostała się do składu sejmu jeżeli startujac do sejmiku wojew. zyskała tyle głosów (uczciwie?)
Re: SUKCESY w BDK
02 lut 2007 - 04:26:29
hmmmm a gdzie tak pisha o Panu Kula za granicami???spinning smiley sticking its tongue out
Re: SUKCESY w BDK
02 lut 2007 - 21:02:27
a poza tym, jakie ciekawe nagrody zostały wręczone? czy w Bsikupcu jakieś ceikawe zespoły, grupy teatralne i muzyczne istnieją?jakie?
Re: SUKCESY w BDK
03 lut 2007 - 08:35:13
jak już by ktoś był sławny w biskupcu to chyba tylko zespół muzyki i tańca WRZOS! ostatnio widziałem te panie w panoramie i jedna mówiła że bawi się z młodzieżą na dyskotekach... z tego wynika że kafel łączy pokolenia grinning smiley
Re: SUKCESY w BDK
03 lut 2007 - 13:23:47
JAKI TY KOZLEJ MĄDRY....TYLKO SZKODA ŻE NIE ŁYSY...JAK DLA MNIE WIELKI SUKCES...NAWET CHYBA NAJWIEKSZY ODNOISŁ PIOTR KULA...ZNAM SIE Z NIM OSOBISCIE I WIEM ILE CHŁOPAK MUSIAŁ WŁOZYC PRACY W TO ZEBY COS OSIAGNAC..PIEĆKA POWODZENIA!!!
>M<
Re: SUKCESY w BDK
07 lut 2007 - 12:21:01
ej, a ja? kanapka ze szczawiem? grinning smiley

______________________________________________
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.