biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

Strona Tęczy Biskupiec

Wysłane przez domberek 
Strona Tęczy Biskupiec
17 kwi 2007 - 08:16:00
W związku z tym, że nie ma komu zając się tym tematem i zostałęm poproszony o zajęcie się tą sprawą - postanowiłem wykonać strone naszego klubu. Pierwszą i podstawową rzeczą jest dla mnie zebranie odpowiedniej ekipy do zajmowania się i prowadzenia strony.
Potrzebuje ludzi na stanowiska:

Redaktor:
Osoba, która będzie obserwowała mecze Tęczy i opisywała je po krótce na stronie. Ewentualnie też gdy nie ma możliwości dotarcia na mecz dowiadywała się o wynik spotkania. Funkcja odpowiedzialna ponieważ najlepiej by było gdyby Redaktor śledził każde spotkanie.
Redaktor dowiaduje się także o nowinkach z życia klubowego.
Dobrze by było gdyby redaktor posiadał aparat cyfrowy... smiling smiley
Osób potrzebnych na stanowisko: 3

Łącznik z klubem:
Osoba, która będzie w ciągłej łączności z trenerami i zarządem klubu tak, aby dogadać sie z nimi głównie w sprawach organizacyjnych. Funkcja także odpowiedzialna ponieważ trzeba znać kadre trenerską oraz zarząd klubu tongue sticking out smiley

Newsman:
Osoba, która pisze newsy na stronie, uzupełnia kadrę, odbiera informacje od redaktorów (wyniki, nowinki) i wpisuje je na stronie, dba o porządek na stronie
Zastępca administratora:
No cóż... bedzie to osoba, która razem ze mną bedzie zajmowała się stroną. Będzie jej pilnowała w razie mojej nieobecności lub braku czasu....

I to na tyle. Czekam na wasze CV grinning smiley Pozdrawiam smiling smiley
Re: Strona Tęczy Biskupiec
17 kwi 2007 - 13:04:36
a co robi Administrator;D????
Re: Strona Tęczy Biskupiec
17 kwi 2007 - 15:04:30
hmm po krótce zajmuje się całą tą "szopką" tongue sticking out smileytongue sticking out smiley
Re: Strona Tęczy Biskupiec
17 kwi 2007 - 15:27:43
a wogule tęcza gra w jakiejś lidze? odrazu fanclub załóżcie grinning smiley
Re: Strona Tęczy Biskupiec
17 kwi 2007 - 15:33:37
->!W ogóle!<- Kozlej to może ->!od razu!<- założysz ->!fan club!<- słownika ortograficznego ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2007-04-17 15:35 przez dievu.
Re: Strona Tęczy Biskupiec
17 kwi 2007 - 21:35:54
no i co w związku z tym?
Re: Strona Tęczy Biskupiec
18 kwi 2007 - 13:00:27
to że dałeś dupy
Re: Strona Tęczy Biskupiec
18 kwi 2007 - 17:40:13
Re: Strona Tęczy Biskupiec
23 kwi 2007 - 22:57:26
Witam!
Podobnie jak pisałem na "Biskupiec - forum mieszkańców", w sprawie strony "Tęczy" proponuję kontakt z klubem. Moglibyśmy omówić możliwości ewentualnej współpracy. Zarządowi klubu również zależy na funkcjonowaniu przyjemnej "dla oka" i stale aktualizowanej strony www.
Proszę o sugestie w tym temacie na adres teczabiskupiec@wp.pl lub telefon na stadion do p. Sławka Skwierczyńskiego (715 22 34), który mi wszystko przekaże.
Pozdrawiam!
Sekretarz RS
Re: Strona Tęczy Biskupiec
03 maj 2007 - 14:34:39
OK. moge pomoc. Jakby cos to pw.
Re: Strona Tęczy Biskupiec
19 lut 2008 - 08:40:30
Strona jest już na etapie ukończenie, dogrywania szczegółów...
Tymczasem dostępne jest forum.

Adres strony: www.teczabiskupiec.pl
Adres forum: www.forum.teczabiskupiec.pl

ZAPRASZAMY!
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.