biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

BEDZIE REFERENDUM smiling smiley

Wysłane przez er_jam 
BEDZIE REFERENDUM smiling smiley
21 kwi 2007 - 19:52:57
no i coool "_"
Re: BEDZIE REFERENDUM smiling smiley
21 kwi 2007 - 19:58:03
a mi sie To podoba i jestem za zabudowa smiling smiley i tyle
Re: BEDZIE REFERENDUM smiling smiley
21 kwi 2007 - 20:48:13
Mam nadzieje, ze na te referendun uda sie duzo ludzi. To musi byc uczciwie dokonany wybor, z wysoka frekwencja. Bo jesli wyniesie ona 40% uprawnionych z czego 30% to beda to dla mnie pieniadze zmarnowane. Nie tedy droga jesli chodzi o takie rostrzygniecie waznych spraw.
Re: BEDZIE REFERENDUM smiling smiley
21 kwi 2007 - 23:27:25
ja tez jestem zathumbs upsmiling smiley
Re: BEDZIE REFERENDUM smiling smiley
22 kwi 2007 - 00:34:41
Oczywiscie chodzilo mi to, ze 30% to moga byc zdesperowani przeciwnicy. Samo referendum to pewnie kwestia kilku miesiecy, ale sama decyzja o jego przeprowadzeniu to bardzo sluszna decyzja.
Re: BEDZIE REFERENDUM smiling smiley
22 kwi 2007 - 14:57:24
a może tak przed referendum dla forumowiczów?!grinning smiley
Re: BEDZIE REFERENDUM smiling smiley
22 kwi 2007 - 18:54:21
wytllumaczcie mi na czym polega dokladnie zabudowniaespinning smiley sticking its tongue out?!

wiem ze maja zamknac je dla samochodow^^ tylko tyle;(
Re: BEDZIE REFERENDUM smiling smiley
22 kwi 2007 - 19:15:44
Generalnie chodzi o zrobienie takiej starówki z naszego Centrum.
Czyli, że zamiast pomika, krzaków, trawy i budki trzeba postawić kamieniecę, gdzie będą jakieś tam kawiarenki, sklepiki, butiki, kwiaciarnie i apteki.
Re: BEDZIE REFERENDUM smiling smiley
22 kwi 2007 - 21:03:09
Plan nie obejmuje zakmniecia ruchu dla samochodow.
Re: BEDZIE REFERENDUM smiling smiley
22 kwi 2007 - 23:44:03
postaram sie wiecej dowiedziec na ten temat mieskzancy sa przeciw ale tez sa i ZA poprostu mysle ze ludzie musza zobaczy projekty i podyskutowac na ten temat z naszymi Wladzzami ja osobiscie widizlame te projekt i mysle ze on Dla Biskupca jest wielka szansa no ale mieszkncy ktory nie widizli maja prawo twierdzic ze on jest zly


Poprostu trzeba zorganizowac wiecej spotkan ktore przybliza mieszkancam plan i plany jakie maja powstac !!!
Re: BEDZIE REFERENDUM smiling smiley
23 kwi 2007 - 03:09:54
hmmmm to moze byc ciekawiespinning smiley sticking its tongue out ale nasze rondo straci urok;( to nie beda kamienice ktore maja ponad 100 lat.....
dan
Re: BEDZIE REFERENDUM smiling smiley
23 kwi 2007 - 09:57:37
referendum bedzie podrobione


ja jestem przeciw temu projektowi- jak burmistrz byly ma za malo kasy to :cyt. jego słowa ..... to do lasu!smiling smiley


przeciw thumbs down
Re: BEDZIE REFERENDUM smiling smiley
23 kwi 2007 - 14:06:13
ja mysle o tym to samo co o tej piosenka
[youtube.com]
Re: BEDZIE REFERENDUM smiling smiley
23 kwi 2007 - 14:07:40
qrde nie wiem co napisalem hehe - chyba to przez wczorajsza impreze
Re: BEDZIE REFERENDUM smiling smiley
23 kwi 2007 - 16:38:30
dan Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> referendum bedzie podrobione
>
>
> ja jestem przeciw temu projektowi- jak burmistrz
> byly ma za malo kasy to :cyt. jego słowa ..... to
> do lasu!smiling smiley
>
>
> przeciw


Jak czytam czasami twoje posty, to sobie mysle ze moze to ty jestes jakis podrobiony? Idz chlopie i zaglosuj, bo czasami takie bzdury piszesz, ze az mi cie zal. Powaznie.
dan
Re: BEDZIE REFERENDUM smiling smiley
23 kwi 2007 - 20:39:02
co nazywasz bzdurami bratn? ...widze ze Latwo tobie idzie ocenianie wypowiedzi innych-choc czasem az tobie zalsmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: BEDZIE REFERENDUM smiling smiley
23 kwi 2007 - 21:05:45
Twoje wypowiedzi w ogolnosci: zaczynajac o policji, prokuraturze a konczac na demokratycznie wybranych (przez was) wladzach tego miasta. Nic ci sie nie podoba, wszyscy sa zli, skorumpowani i nieuczciwi. W snuciu teorii czujesz sie mocny ale poprzyj to jakimis dowodami, lub niepodwazalnymi argumentami.
Re: BEDZIE REFERENDUM smiling smiley
25 kwi 2007 - 08:12:32
popieramsmiling smileynajlepiej narzekać i nic nie robić-typilcal Polish reality....angry smiley
>M<
Re: BEDZIE REFERENDUM smiling smiley
25 kwi 2007 - 14:58:54
bylem 4 godziny w biskupcu w poniedzialek. podpisalem petycje wielemixie jea!

______________________________________________
Re: BEDZIE REFERENDUM smiling smiley
25 kwi 2007 - 17:52:05
na za czy przeciw?grinning smiley
Re: BEDZIE REFERENDUM smiling smiley
25 kwi 2007 - 21:57:09
Słusznie z tym referendum. Budynki przedwojenne w centrum miasta mozna policzyc na palcach jednej reki, wiec ciezko tu mowic o powrocie do przedwojennej zabudowy. Reszta to PRL-owskie wytwory wyobraźni. Centrum straci swoj urok jesli postawi sie tam kolejne 12-metrowe potwory. Jesli ma to pasowac do calosci, to trzeba trzymac sie PRL-owskiej lini. Wladza szykuje nam powrot do czasow PRLu ?

Mysle, ze to jest kolejny niewypał, podobnie jak Chata Warmińska czy Amfiteatr. To pierwsze wyglada tragicznie, drugie prezentuje sie o wiele lepiej, ale funkcjonalność ma duzo do powiedzenia.

Jest wiele innych miejsc, z którymi trzeba zrobić porzadek. Wymienie tu na pierwszym miejscu jezioro Kraks. Jest ogromny niezagospodarowany teren wzdłuż ulicy Mickiewicza. Lezy bezużytecznie bo podobno rzadaja za to grube pieniadze. Parki zieleni to kolejna tragedia.
Re: BEDZIE REFERENDUM smiling smiley
26 kwi 2007 - 01:10:08
Kto rzada gruba kase za te dzialki? Faktycznie jest to spory potencjal. Sprawa parkow zieleni ciagnie sie juz od wielu kadencji, doslownie nikt nie kiwnal palcem by bylo lepiej.
>M<
Re: BEDZIE REFERENDUM smiling smiley
26 kwi 2007 - 10:47:21
Jackassia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> na za czy przeciw?grinning smiley


no raczej ze Przeciw.

______________________________________________
Re: BEDZIE REFERENDUM smiling smiley
30 kwi 2007 - 10:17:06
No tak, pięknie, nowe sklepy i kawiarenki, tylko gdzie tu niby zaparkować samochód??? Jak pod tymi kamieniczkami będzie podziemny parking to jestem za.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.