biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

Biskupiec - Bezpieczne Miasto?

Wysłane przez Czijzes 
Biskupiec - Bezpieczne Miasto?
28 maj 2007 - 16:51:35
Wczoraj wieczorem natknąłem się na szwadrony policji patrolujące miasto. Chciałem grzecznie wypić piwko w parku, a tutaj co krok policjanci śmigający trojkami. W sumie przeszkadzało mi kilkunastu osobników, ale z drugiej strony innym pomagalitongue sticking out smiley

Słyszałem, ze to jakiś program poprawy bezpieczeństwa i ze policja przyjeżdża specjalnie z Olsztyna.

Podobnie nowością w Biskupcu jest pojawianie sie foto-radaru na nóżkach na Mickiewicza na przeciwko komendy - noga z gazu kierowcytongue sticking out smiley
Re: Biskupiec - Bezpieczne Miasto?
28 maj 2007 - 17:02:07
to w ramach akcji - "spinning smiley sticking its tongue outolicha wącha psy"
Re: Biskupiec - Bezpieczne Miasto?
28 maj 2007 - 17:02:27
to w ramach akcji - "spinning smiley sticking its tongue outolicja wącha psy"
Re: Biskupiec - Bezpieczne Miasto?
28 maj 2007 - 23:40:35
Beda czesciej takie naloty policji z innych miejscowosci...wiec uwazac a foto-radar faktycznie stał kikla razy na przeciwko policji i bedzie jeszcze tam nie raz.smiling smiley
Re: Biskupiec - Bezpieczne Miasto?
29 maj 2007 - 09:16:43
a co juz Wam nie pasuje,żę coś się w Biskupcu na plus dzieje?ciągle ktytyka!!!!!!!!
Re: Biskupiec - Bezpieczne Miasto?
29 maj 2007 - 12:18:12
po prostu poszaleć nie można smiling smiley
Re: Biskupiec - Bezpieczne Miasto?
29 maj 2007 - 12:21:49
grinning smileyeheheheheh jak poszaleć to nie w centrum oczywiśćiegrinning smiley
>M<
Re: Biskupiec - Bezpieczne Miasto?
29 maj 2007 - 14:26:04
mnie wkurza, ze w tym kraju nie mozesz sobie spokojnie na ławeczce piwka wypic w upalny dzien, bez syndromu surykatki...

______________________________________________
Re: Biskupiec - Bezpieczne Miasto?
04 cze 2007 - 08:55:16
piwko jedno to fajnie żeby było można wypić na ławeczce-ale niektórzy w upalny dzień tracą rachubę i potem potrzeba właśnie interwencji i akcji bezpieczne miasto.grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.