biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

NOWA KARTA POCZTOWA!!!

Wysłane przez RondelOdwłok/GaryCooper 
NOWA KARTA POCZTOWA!!!
10 lip 2007 - 09:59:16
jez.Dadaj i Miejska plaża!!!!Już od jutra ,a od dziś na forum [picasaweb.google.pl]
>M<
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
11 lip 2007 - 09:08:58
tą emotke mogli sobie darowac...
tandeta.

______________________________________________
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
11 lip 2007 - 16:22:15
>M< Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> tą emotke mogli sobie darowac...
> tandeta.

specjalnie dla Ciebie /lubisz przecież kreskówki{ !?} /!!!
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
12 lip 2007 - 01:16:47
I ciekawe czy nie lamia praw autorskich uzywajac jej do celow komercyjnych.
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
12 lip 2007 - 10:21:36
ach bratn nie wytrzymał i musiał błysnąć elokwencją /podobnie jak "M" wcześniej już nazwanym malkontentem-cokolwiek to znaczy/.Dotleńcie organizmy lepiej i oczyście się z żółci!
>M<
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
12 lip 2007 - 13:47:43
sory.

REWELACYJNA POCZTÓWKA!!
WYPAS!
MOZESZ MI ODLOZYC 100? ODBIORE W SOBOTE!


nastepnym razem jak cos dasz to odrazu opatrz posta komentarzem "spinning smiley sticking its tongue outISAC TYLKO POCHWAŁY! KRYTYKA NIEWSKAZANA"

elorap

a teraz serio:

co mam na myśli - zdjęcia z paralotni są najwyższej klasy, profesjonalne pod każdym względem i szkoda ze sie marnują w takiej oprawie graficznej.
rozumiem ze ciężko jest zrobić zdjęcie pomostu w sposób nieszablonowy (bo to tylko pomost winking smiley ale jesli chce się promowac Sloneczny Brzeg czy Dadaj w ogóle (a jest co promować bo to zajebiscie sliczne miejsca) proponuję skorzystac chocby z porady jakiegos grafika przy skladaniu zdjec i doborze kolorów
ze posłużę się cytatnem "Wszystko co warto robić, warto robić dobrze"
do mnie ta widokówka nie przemawia, i z pewnoscią bym jej nie kupił, a chciałbym żonie wysłac coś ładnego od nas - kartje z centrum juz ma.
pozdrawiam.
szczerze oddany warmiak z krwii i kości
M

a jak chcesz sobie myslec ze sie poprostu przypierdalam - proszę bardzo, to jeszcze wolny kraj.

______________________________________________




Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2007-07-12 14:44 przez >M<.
>M<
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
12 lip 2007 - 14:43:03
acha: kolego o długim nicku: malkontent człowiek niezadowolony ze wszystkiego, we wszystkim doszukujący się wad, niedostatków, ujemnych stron. winking smiley

teraz to sie nazywa EMO :lol:

______________________________________________
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
12 lip 2007 - 14:55:51
Zadna elokwencja. Co nie co wiem o prawach autorskich, tak samo jak co nieco wiem o grafice (sam jestem grafikiem). Moze dlatego spogladam na tego typu projekty w inny sposob. Kartki owej bym nie zakupil - sam pomysl stworzenia tego typu pocztowki uwazam za bardzo dobry.

Wichilloutuj Rondel.
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
12 lip 2007 - 15:58:03
JEDNAK POTWIERDZASZ W 100% drugie znaczenie słowa elokwentny /wg.Słownik Wyrazów Obcych -wydawnictwo naukowe PWN./ - ps.A kogo to obchodzi czy akurat Ty to kupisz czy nie?! Kartek tego typu nie ma z m.B i j.D /zwłaszcza z j.D-jeśli już to inne jeziora udające j.D ,ale nie j.D/. Wszystkie jakie do tej pory oglądałem KARTKI to mogą wprawić w zachwyt i samozadowolenie jedynie ich autorów. To jest letnia karta z jednym z ciekawych ujęć jeziora /wyspa 10ha pow.-zamieszkana-ewenemnt w skali kraju!/,warte pokazania w inny sposób niż w towarzystwie kościoła lub pomnika ku czci JP2,albo symbolu "chemika" z centrum miasta.
Letnia kiczowata karteczka, którą można wysłać do każdego i wszędzie /nawet to AFGANISTANU,IRAKU,IZRAELA ORAZ CHIN I INDII...itd./.Przepraszam tylko nie do BRATN-a bo i po co?!eee..szkoda słów na malkontentów biskupieckich.Spadam ,spac mi się chce po ich lekturze.
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
12 lip 2007 - 16:01:42
Jeśli grafik chce to chetnie odsprzedam foty i niech "siem" czynem swym pochwali.No teraz to już idę spać naprawdę,aaaaa.....!!! czołgiem!!!!!!!!!
>M<
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
12 lip 2007 - 16:04:50
dobranoc,
nie wstan jutro lewą nogą smiling smiley

[quote="RobakOdwlok]A kogo to obchodzi czy akurat Ty to kupisz czy nie?![/quote]
no twórce kartki powinno obchodzic :]

wiesz co? a co mi tam! kupie w sobote, i kolegow tez namowie. co mi tam!
moze byc sporo warta, jak sie narobią kontrowersje

______________________________________________
[img]http://img337.imageshack.us/img337/4479/tiutiaputiamailikonkp14qy9.gif[/img]
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
12 lip 2007 - 16:10:52
Tylko Nie zapomnij podpisać donosu!!!
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
12 lip 2007 - 16:30:50
Niezly nerwus z ciebie Rondel. Tak mocno ugodzilo cie to, ze kartka mi sie nie podoba? Nie mowie, ze foty sa do bani, tylko samo wykonanie, kiczowate i bez pomyslu. Paskudny dobor kolorow, kiczowata emotikona znaleziona w necie i gole dupy skads wyciete (ciekawe czy wydaly zgode na uzywanie wizerunku).

Ale to tylko moje skromne zdanie, i nie spinaj sie tak chlopcze tylko przyjmij to do wiadomosci, ze wykonywanie tego typu rzeczy kompletnie ci nie wychodzi. Skup sie na lataniu i robieniu zdjec.
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
12 lip 2007 - 18:06:15
biedny bratn!!!biedny!!! /ciekawe czy i tym razem będzie koniecznie chciał zakończyć on swoim wywodem- jeszcze nigdy mu się inaczej nie zdarzyło?Zobaczymy./
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
12 lip 2007 - 18:10:36
.... i na dodatek cham!!! Bratn oczywiście jak widać po jego ostatnim zdaniu.
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
12 lip 2007 - 18:21:05
Naprawde ciezko przezywasz slowa prawdy. Popracuj nad nerwami. Nawet gdyby napisal ja najwiekszy wymiatacz, to bys sie zbulwersowal. Daje cie dobra rade, zaplac komus 200zl i zaprojektouje kilka fajnych kartek, wtedy nie bedzie potrzeby ogladania takiego kiczu i kojarzenia go z Biskupcem, choc sadzac po twoich postach, jakos malo cie obchodza losy miasta, Kraks itd, tak bardzo zakochany jestes w Dadaju.

Uwazaj tez na slowa chlopcze.
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
12 lip 2007 - 18:32:18
Widzę ,że już bratn "osłabł". To teraz trochę faktów. Projek i wykonanie kartki zlecono firmie ,oczywiście główne założenia -kolorystyka letnie barwy żołty,czerwony i zielony , dostarczenie fotografii były moje, wykonanie techniczne,ostatni szlif i
pełne doradztwo itd. należał do osoby z firmy ,która przyjęła zlecenie.No i już tak nie wiem dokładnie czy tylko mnie /próbowaleś/- obraziłeś ? Pewnie też i swojego kolegę po fachu również. Czasem należy być troszkę mniej wylewnym niż się ma zamiar /zwłaszcza pisząc coś publicznie -w tym przypadku na forum/. Mam nadzieję,że w niedalekiej przyszłości tenże grafik /pracownik firmy/ odniesie się do Twoich prac. ŻYCZę bratn sukcesów i powściągliwości na przyszłość /i wracaj na czata dyskutować sobie do woli z sobie podobnymi/. A i dodoam ,że kiczowatość kartki była głównym założeniem./Możesz podjejść osobiście i zapytać się kolegi po fachu-jeśli to Twój fach rzeczywiście, a nie rękodzielnictwo.Wesołe,kolorki,dynamika i bez ryb ,grzybów tym razem ,drzewek i sitowia oraz smutnych pań i panów.


Koniec-the end-ende-finito!!!
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
12 lip 2007 - 18:37:52
Smialo, niech ocenia: www.bratn.com

Nie mam nic do ukrycia. I nie mow to o obrazaniu, bo jak zaczynalem 3 lata temu i ktos mnie pojechal za gowniany projekt, to nie jeczalem, nie plakalem, nie obrazalem a tym bardziej nie mowilem, ze ktos mnie tym obraza. Takie sa realia w tym fachu.

Jesli takie bylo zalozenie to spoko. Zobaczymy czy przelozy sie to na ilosc sprzedanych kartek.
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
12 lip 2007 - 18:44:35
A JEśLI MOGę CIę PROSIć TO CZY RZECZYWIśCIE JESTEś GRAFIEKIEM /ZAWODOWCEM Z PAPIERAMI MA SIę ROZUMIEć?/ CZY TO TYLKO TWOJE CHOBBY?!
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
12 lip 2007 - 18:48:04
BRATN -ODWAGI!!!!
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
12 lip 2007 - 18:56:13
BRATN---no czekamy na chwilę prawdy!!!
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
12 lip 2007 - 18:58:32
To moje hobby, ktore przerodzilo sie w zawod. Grafik z papierami to abstrakcja, bo z tym trzeba sie urodzic i miec naturalny talent i wrazliwosc artystyczna. Znam wielu grafikow, ktorzy w dobie internetu chlona wszelkie nowinki i tworza niesamowite rzeczy. Sa oczywiscie ASP, ale bez obrazy dla ich absolwentow - za duzo u nich teorii, a za malo praktycznych umiejetnosci.

Jesli ktos kocha to co lubi, poswieca sie temu i ma niesamowita cierpliwosc, to jest w stanie osiagnac wiele.
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
12 lip 2007 - 19:02:51
Na marginesie ,cóż to z purytan/bratn/ jeśli określa dziewczyny o niewątpliwej pięknej urodzie -tu cofnij się o dwa trzy posty w tył!, na te jego epitety- ubrane w ładne stroje kąpielowe,co jak mi wiadomo w naszej kulturze jest jeszcze dozwolone i noszone na plażach publicznych.Ciekaw jestem jak je przeprosi i czy wogóle go na taki gest jest stać?!
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
12 lip 2007 - 19:05:25
Uuuuu.....!!! a JEDNAK REKODZIELNIK Z CIEBIE!!! CHAłUTURNIK JEDNYM SłOWEM.
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
12 lip 2007 - 19:08:43
Szkoda slow i klawiatury na ciebie Rondel.
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
12 lip 2007 - 19:17:56
Spadaj na czata się poskarżyć kolegom i koleżankom z kortu. Mam nadzieję,że się już czegoś nauczyłeś na przyszłość "Bratn"?!

I tak niechcący mamy darmową reklamę.

Przy okazji ujawniliśmy postać legandarnego "Bratn-a".Ech ..ta dzisiejsza młodzież, zero samokrytyki. Rzeczoznawcy od siedmiu boleści!
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
12 lip 2007 - 19:32:04
Ja sobie nie mam nic do zarzucenia. Ty mnie w kazdym poscie obrazasz bezczelnie. Dales wspanialy obraz samego siebie - czyli istne dno. Jestes chlopcze zalosny i bezsilny w podawaniu kontrargumentow.

Wystarczy napisac kilka slow prawdy i juz wybuchasz jak wulkan. Lecz sie czlowieku, bo takie zachowanie trzeba leczyc.

Jaki czat? jaki kort, co ty bredzisz? Idz do poleczki i zarzyj w koncu walium, oddychaj gleboko i wskocz na lotnie zrobic rundke nad Dadajem bo ci pompka stanie, i kto nam bedzie codziennie dostarczal zdjecia Dadaju?


>M< Zamknij ten zalosny topic. Bo zal, na prawde zal mi takich ludzi.
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
12 lip 2007 - 19:54:57
A to miał być rewanż?!!!! Aaaaa......!!! biedaczysko.NO CHYBA CI NIE NAJLEPIEJ TO WYSZŁO. No już dobrze nie rycz!!! Weź się za jakaś stronkę lub inną fuszkę i poklikaj se dla spokojności/no chyba ,że to tak z żalu za brakiem zleceń /fuszek bratn żółć wylewał?/.

Co za temperament!!!???No dobrze już kończę bom zgłodniał okrutnie i film w TV może jakiś leci ciekawy? I rzeczywiście szkoda tak siedzieć przed kompem i z jakimiś
elementami rozmawiać o niczym -zwłaszcza o tym o czym nie mają zielonego pojęcia-a tylko im się tak wydaje.
Na koniec dodam ,że nie będę temu panu podawał Twojej bratn strony do oglądniecia i wydania opinii. Obawiam się,że byś musiał mu za taką zapłacić.Nie będe Cię narażał na koszty.

Pa i miarkuj trochę Waść, miarkuj na przyszłość,a o kobietach i dziewczętach wyrażaj się tylko w dobrym tonie.

Ps.Dodamtongue sticking out smileyrojekt i druk firma "JANTER" firma wykonała.
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
12 lip 2007 - 19:56:43
z Biskupca.
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
12 lip 2007 - 20:09:07
Nie martw sie, mam co robic i zawsze czas znajde by odpisac takim zawistnym nerwusom jak ty, ktorzy nie moga przebolec faktu, ze kartka jest poprostu amatorsko wykonana. Nie obchodzi mnie kto ja robil - nie wyszlo mu to.

Tak sobie mysle, ze styl twojego pisania, wyzywanie i obrazanie obcych tak ci swietnie idzie, ze musisz byc jakims gowniarzem. Jesli sie myle, to matka nie wpoila ci elementarnych zasad kultury. Jesli chcesz mi cos jeszcze napisac, to uderzaj na PM, bo juz dosc zasmieciles to forum swoimi tematami i postami.

Teraz mozesz isc na film, najlepiej juz wiecej tu nie wracaj. Wylacz komputer i sprzedaj go, wszyscy na tym skorzystamy.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.