biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

NOWA KARTA POCZTOWA!!!

Wysłane przez RondelOdwłok/GaryCooper 
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
12 lip 2007 - 20:24:51
Wybacz ale na prywatną znajomość z takim hobbystą-humorystą nie mam ochoty. A Tobie się coś chyba wydaje?! Poczytaj sobie posty od początku lub zwróć się " poczytaj mi mamo" do domowników. Może coś z tego wtedy zrozumiesz.

Jak masz coś do roboty to naprawdę się tym zajmij!!! /ciekawe czy posłucha i tym razem będzie chciał zakończyć ostatni dialog?/. Pracuj nad sobą!!! Pracuj! Ciągle masz chybione wnioski.

No pa.Film już leci!!!
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
12 lip 2007 - 20:33:02
Czytac od poczatku? Chyba z doznales uszkodzenia mozgu po nieudanym ladowaniu paralotnia. Nie mam zamiaru katowac sie twoimi wypocinami, ktorymi nieskutecznie probujesz udowodnic mi cos.

Jesli chcesz skonczyc dialog, to poprostu skoncz chrzanic.

PS. Nie uzywaj tylu tych wykrzynikow, nie krzycz bo ci zylka peknie stary.
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
12 lip 2007 - 23:39:39
ale to jest najlepsze!!!"To moje hobby, ktore przerodzilo sie w zawod. Grafik z papierami to abstrakcja, bo z tym trzeba sie urodzic i miec naturalny talent i wrazliwosc artystyczna. Znam wielu grafikow, ktorzy w dobie internetu chlona wszelkie nowinki i tworza niesamowite rzeczy. Sa oczywiscie ASP, ale bez obrazy dla ich absolwentow - za duzo u nich teorii, a za malo praktycznych umiejetnosci." -bratn wypowiedź wcześniejsza.
Co za głębia i jaka nieskromna pycha emanuje z tej wypowiedzi!.

Profesorowie,studenci ,artyści -oto Bratn Wam prawdę powie!!! Oglądnijcie jego stronkę,A wY INWESTORZY koniecznie dajcie mu coś skrobnać-kliknąć muszką bo inaczej marny Wasz i nie tylko Wasz los !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Niezapomnijcie o 200 zetach /ciekawe czy z podadkiem czy bez?/.
PYSZAłEK SIę WKURZY I ....SIę ROZPISZE NA CAłY DZIEń NA FORUM I SKOńCZYć NIE będzie mógł.
Bo to talent pierwszej wody przecie jest!!!! Wrażliwość mamuta lub hipopotama raczej.Brak taktu i podstaw wychowania.Elementarnej ogłady.
Wyrokuję,że nie miałbyś szansy na wstąpienie w szacowne mury tej uczelni z takim "zapleczem" moralnym.

Rzeczywiście Twój rozumek jest malutki./Podpowiedziałem Ci/Tobie byś poprosił kogoś o poczytanie.Ale co mi tam!/Nie widać go na zdjęciu rentgenowskim.Rozumiem ,że w ten sposób dajesz wszystkim do zrozumienia,że tak naprawdę to jesteś bezmózgowiec i wszystko co tu wypisujesz jest tylko tworem ślepo rozbieganych dwu atomów wodoru i nie odpowiadasz za swoje słowa oraz czyny.HE,HE,HE.
Może byś książek troszkę poczytał? W tedy jest /wielceprawdopodobne!/ by jakiś cień w końcu się na nim pojawił /na zdjęciu rentgenowskim pustej czaszki Twojej/.-myślę,że to Twoja ,a może się mylę ,i jak zwykle wstawiłeś jakieś zdjęcie -czyjeś zdjęcie?Najprostrzej rzeczy lub fotki osoby nie umiesz zrobić?cZęSTO SIę cI ZDARZA!. Ach ileż tam takich wycinasów!!! To z fotek ogólnie dostępnych w necie
czy wycinasz jak leci? Aaaaa....!!!!???

Jak to było? "Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem!?".Ciebię bratn to by już /kurna!!!/ cała góra /by-a może już/ przygniotła/STąD TE POWARZAJąCE SIę TEKSTY,JAK W AMOKU!!!

he,he,he!!! A mógł napisać ,że mu się po prostu ta kartka nie podoba i już,zamiast
fachowca-zawodowca ZGRYWAć, CHAłATURZYSTA-chałaturnik jeden, udawać profesjonalistę,grafika komputerowego.Profesorek skubany!!!
Niedorozwój emocjonalny spowodowany zbyt długotrwałym przesiadywaniem przed ekranem komputera/wnioskuję/. Ale to się da wyleczyć. Postaraj "siem" bratn.Jest jeszcze nadzieja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I w Panu Bogu!!!
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
13 lip 2007 - 00:00:00
A I JESZCZE JEDNO. CAłE SZCZęśCIE,żE CHIRURGIEM JEST CHIRURG PO UCZELNI A NIE DOMOROSłY chirurg-HOBBYSTA TYPU : CHęCI MAM I TALENT to PO CO MI UCZELNIA i papiery?!.Se radem dam!!!

Oj "bratn"! KIWI jest lepsza od pastbuta.
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
13 lip 2007 - 00:42:31
A ja czytam twoje wypociny i sie smieje chlopczyku z ciebie do rozpuchu, choc miejscami nawet uruchamia mi sie najwzyklejszy ludzki odruch zwany zalem - ze takie gowno jak ty nadal ma sile i checi odpisywac w tym temacie. To nic, ze jak zwykle zrobil sie ostry off topic, ale co ty o tym mozesz wiedziec, ty jedyne co potrafisz zrobic, to wsiasc w swoje paralotnie i robic debilne zdjecia. To nic, ze za kazdym razem zamieszczasz chlopcze fatalnie spikselowana jakosc tych filmikow amatorskich (z komorki robisz te filmiki czy jak?), to nic ze dajesz spikselowana (amatorsko wykonana) kartke do ogolnej oceny? Ale co ja tu bede mowil, probujesz mi tu za wszelka cene udowodnic, ze do bycia grafikiem trzeba skonczyc szkole wyzsza? NIE MAM WIECEJ SLOW - stary co ty chrzanisz? Co ty porownnujesz ten zawod do chirurga? Tutaj dopiero trzeba byc pozbawionym jakiego kolwiek rozumu. Za dlugo chyba przebywasz w tym powietrzu (rozrzadzone powietrze musi ci szkodzic). Nawet dziecko wie, ze do kreatywnej pracy trzeba talentu, a do bycia lekarzem 6 lat studiow. Ale wyraznie jestes za glupi zeby to pojac.

Nie znasz mnie typie, pojecia nie masz kim jestem. Moze ci sie nie podobac moje zdanie. Zyjemy w wolnym kraju i moge pisac co mi sie podoba, co jest dozwolone w ramach regulaminu forum, oraz w ramach prawa.

Nie wiem ile masz lat, sadzac po twoim zenujacym poziomie, ogromnym poruszeniu i emocjonalnym podejsciu do kazdego postu, musisz byc niedojrzalym, zakompleksionym facecikiem, ktory nie wie co ze soba zrobic i ma za duzo wolnego czasu. Nie martw sie, mozesz byc nawet dwa razy starszy ode mnie, ale zapewniem cie ze przeczytalem wiecej ksiazek niz ty.

PS. Zmien ten nick, bo bardziej idiotycznego jeszcze nie widzialem.
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
13 lip 2007 - 00:57:12
Propo ikonki zalaczonej w pocztowce. Wystarczy wpisac sobie w google.com haslo "animated emoticons" i wyskoczy pelno tego typu stron z rzekomo "free" emoticons.

Niestety ta darmowosc dotyczy scisle okreslonych pol eksploatacji i nigdy, przenigdy nie moze sluzyc celom komercyjnym. Zapisy licencyjne za kazdym razem wspominaly, na jakich polach eksploatacji mozna ich uzywac.

Fakt i kategorycznym zakazie uzywania ich w celach komercyjnych zawsze wytluszczony jest w licencji.

Tym samym emotikona uzyta w tej pocztowce to zwykla kradziez czyjegos dziela/utworu.


BRAK MI SŁÓW. Pewnie niebawem Rondel wyrzuci swoja frustracje w tym temacie i udowodni jakim paranoikiem jest : ) Czeeeeeeeeeeeekam! Hahaha.
>M<
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
13 lip 2007 - 08:28:43
pisze się Hobby grinning smiley

Powinien Pan używać zdecydowanie mniej kawy.

nie rozumiem spinki.

a z tym donosem to juz nie zrozumialem w ogole.

JEDZ PROZAC - KOCHAJ LUDZI

grinning smileygrinning smiley

______________________________________________
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
13 lip 2007 - 10:56:20
3.No właśnie widzę,że bardzo malo z tego rozumiesz /choć tekstu było dość!/.

1."CH"- NO Cóż ZDARZA SIę ,ALE CHYBA SłOWO NIE STRACIłO PRZEZ TO NA ZNACZENIU?

2.I znowu jak kulą w płot!!! Kawy nie pijam /Ci co mnie znają wiedzą,że kawę traktuję jako kolejny uzależnający i trujący środek spożywczy ,używkę-jak papierosy i alkohol/.
Palenie rzuciłem 2,5roku temu /huuuraaaaaa!!!/ ,akoholu dla dodania sobie odwagi lub wprowadzenie się w stan lewitacji/taniej!/ nie używam.Porzed startem i podczas lotu wydziela mi się w organiźmie tyle adrenaliny i endorfin ,że nie potrzebuję już dodatkowej stymulacji chemicznej.
Wnioskuję,że znajomość nazwy tego leku jest Ci nie przypadkowa.Z tego co wiem /a wiem to od znajomego lekarza/ PROZAC uzależnia i nagłe jego odstawianie również powoduje stany podobne jak PRZY długotrałym zażyciu innych środków. Tak więc uważaj i skontaktuj się ze swoim lekarzem. Może rozumek Ci wróci?!.Oby!.

A co do "bratn-a" to mam nadzieję,że straci klientów osoba ,która dla swoich partykularnych celów gotowa jest pisać donosy-listy otawarte na forach,szkalujące,podając się za osobę fachową i odpowiedzialną w dziedzinie grafiki komputerowej-W RZECZYWISTOśCI CHAłUTRNIK I ARTYSTA SAMOZWANIEC PRZYRóWNUJąCY /o zgrozo!!!/ DO ABSOLWENTóW ASP.
Wiedząc tyle co teraz - osobiście nie zleciłbym jemu nawet najmniejszej fuszki by w przyszłości nie narazić się na śmieszność oraz wejść w konflikt z prawem /tj.U.Podat.Skarb./.

Pajac i tyle !!!
>M<
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
13 lip 2007 - 11:15:01
przepraszam



























ale












































po co ja sie odzywałem.
























no po co...?

______________________________________________




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2007-07-13 11:16 przez >M<.
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
13 lip 2007 - 12:10:25
Szkoda,że tak późno "M" jak malkontent do tego doszedłeś.Szkada!!! Ale ciesz się z faktu ,że jednak w końcu dobrnąłeś to konkretnego wniosku.

Pa!

ps.Dziś 13 i piątek !!! Zaczął Ci się wczoraj.Oby nie powracał jak dzień świstaka.
WNIOSEK DOBRY!!!gratulace.
>M<
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
13 lip 2007 - 12:45:05
a wiesz skąd ten wniosek wysnuty?

______________________________________________
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
13 lip 2007 - 15:12:54
BUUUUUU... PEWNIE Z RYMU!!!! Buuuuuu...!!! /Zapomniałeś dodać proszę Pana! -czyżby nagły spadek kultury?!/ buuuuuuu....!

Od teraz nie wchodzę na ten temat!!! możecie sobie poużywać - młodzieży ledwieposzkona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buuuuuu....!

Pajacyki!!!
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
13 lip 2007 - 15:44:01
RondelOdwłok/GaryCooper fajnie ze masz jakas pasje latasz sobie i wogole chcesz cos robic, ale moim zdaniem kryttyka byla konstruktywna i powinienes ja przyjac na klate bez problemu a to Ty tutaj wypisujesz posty na poziomie 12 latka zwlaszcza w koncowej fazie dyskusji
>M<
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
13 lip 2007 - 15:55:20
jak nie spusci Pan tego balona to niedlugo do latania nie bedzie potrzebna paralotnia winking smiley

acha - i mam prawie 27 lat grinning smiley

______________________________________________
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
16 lip 2007 - 23:38:40
Re: NOWA KARTA POCZTOWA!!!
21 sie 2007 - 12:34:07
RondelOdwłok/GaryCooper - jesli chciales chciales sie dowartosciowac bylo napisac. "spinning smiley sticking its tongue outISAC TYLKO POCHWAŁY! KRYTYKA NIEWSKAZANA"(cyt. >M<winking smiley
Niemusisz odgrywac sie za nieudane swoje zycie łóżkowe, wyluzuj sie i wykorzystaj rady( anie krytykę) ludzi ktorzy sie natym znają, a na marginesie wielu malarzy, muzyków bylo geniuszami od urodzenia a nie poszkole ktora zabija 60% kreatywnosci czlowieka.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.