biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

UWAGA!!!-kontrowerse wokół WIDOKóWKI jez.DADAJ -

Wysłane przez RondelOdwłok/GaryCooper 
UWAGA!!!-kontrowerse wokół WIDOKóWKI jez.DADAJ -
16 lip 2007 - 08:52:51
wSZYSTKIE "BIDULE" próbujace "wyszarpnąć" jakikolwiek grosz od autora fotografii ,podszywając się lub podając się za osoby uwiecznione na karcie pocztowej INFORMUJEMY ,że ustalono ( cześciowo ),kto /prawdopodobnie!/ jest na tej karcie. Tak więc ubiór -kostium w kolorze brązowym lub czarnym /tak w dniu wczorajszym dominujący na Plaży Miejskiej/ oraz kolor włosów /ciemny brąz lub czarny/ nie jest już argumentem ,który uprawnia do wyznaczania lub próby umówienia się na spotkanie w celu jakichkolwiek rozmów,pertraktacji i negocjacji /lub innych-w tym i towarzyskich,ktore to otrzymuję droga mailową lub telefoniczną/.

Na marginesie dodam ,że:
Z przykrością muszę stwierdzić,że kolor czarny lub brązowy tak zdominował wczorajsze widoki na plaży,że odnosiło się wrażenie raczej pobytu na cmentarzu niż na wesołej i kolorowej plaży jaką jest "Słoneczny Brzeg".
Pragnę przypomnieć ,że tegorocznie obowiązujące kolory w modzie plażowej to -czerwienie,odcienie żółci i zielenie wszelkiej odmiany /do seledynka włącznie/ lub
wszystkie te kolory w dowolnych zestawieniach.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE I żYCZę MIłEGO WYPOCZYNKU.
autor.
Re: UWAGA!!!-kontrowerse wokół WIDOKóWKI jez.DADAJ -
16 lip 2007 - 09:11:36
Tymczasem w oczekiwaniu na turystów / już się zrobilo ciepło i prognozy lotnicze krótkoterminowe jak i długoterminowe,zapowiadają zdecydowany powrót lata/ zapraszam do odwiedzenia polskiej edycji strony YOU TUBE i obejrzenia znajdujacych się tam filmó ,filmików i fotografii wykonanch kamerkami Biskupczan w tym m.in.: [pl.youtube.com]
Re: UWAGA!!!-kontrowerse wokół WIDOKóWKI jez.DADAJ -
16 lip 2007 - 10:05:06
czy moglbys przestac wypisywac temat za tematem ?
Re: UWAGA!!!-kontrowerse wokół WIDOKóWKI jez.DADAJ -
16 lip 2007 - 22:24:26
LATO 2007 JESZCZE TRWA!!!!!
Re: UWAGA!!!-kontrowerse wokół WIDOKóWKI jez.DADAJ -
16 lip 2007 - 22:25:29
I BęDZIE JESZCZE 2 MIESIACE!!!!!!!!!!!
Kontrowersje wokół NEW Widokówki jez.Dadaj ze Słonecznego Brzegu.
15 lip 2007 - 13:36:18
Dziś doszło do spotkania stron w sprawie w/w karty pocztowej./Niestety punktualnością nie grzeszy strona przeciwna/,której prawdopodobnie wizerunak został uwieczniony na widokówce-trudno jast potwierdzić ze 100% pewnścią,że jest to ta ,a nie inna osdoba- brunetka po prawej-u dołu -wizerunek stanowiący ok. 3-5% całości obrazu/. Na dzień dzisiejszy strony nic nie ustaliły ,a konkretne żądania/prośby nie padły ze strony Pani. Spodziewany jest /aczkolwiek nie ustalono konkretnego terminu/ kolejny kontakt w celu ich ustalenia.
My czyli inwestor oraz autor karty ,jesteśmy gotowi do dalszych rozmów.

Mam nadzieję,że nie dojdzie do wycofanie nakładu ze sprzedaży.Było WIELCE by szkoda.
Re: Kontrowersje wokół NEW Widokówki jez.Dadaj ze Słonecznego Brzegu.
15 lip 2007 - 13:44:31
Ps.Na koniec strony wymieniły się nawzajem grzecznościami oraz rozstały się w dobrych nastrojach czego świadkami byli licznie zgromadzeni na "Słonecznym Brzegu" plażowicze:mieszkańcy Biskupca i okolic oraz turyści.
Re: Kontrowersje wokół NEW Widokówki jez.Dadaj ze Słonecznego Brzegu.
15 lip 2007 - 13:55:44
A dla tych ,którzy jeszcze nie byli dziś na plaży polecam ten link : [pl.youtube.com]
Re: Kontrowersje wokół NEW Widokówki jez.Dadaj ze Słonecznego Brzegu.
15 lip 2007 - 18:44:33
i tak będą bulić...winking smiley
Re: Kontrowersje wokół NEW Widokówki jez.Dadaj ze Słonecznego Brzegu.
16 lip 2007 - 01:19:59
a kogo to wszystko obchodzi ? rondel nie masz żadnych ludzi wokół siebie, którym mógłbyś się wyżalić ? stop zaśmiecania forum grinning smiley
Karta pocztowa jez.Dadaj-prośba!
16 lip 2007 - 16:18:10
Uprzejmie proszę o NIE nadsyłanie swoich zdjęć na adres mojej skrzynki pocztowej,celem zamieszczenia w następnym druku-EDYCJI kart pocztowych/NOWEJ-z inną częścią jeziora-seria w zamyśle/. Moje fotografie w 100% naturalne /czyli nie pozowane oraz nie przerabiane-ulepszane komputerowo co widać na odbitkach w galerii kawiarenki "Śłoneczny Brzeg"/ i chwytane są na żywo. Jedynym sposobem na zaistnienie na nowej karcie pocztowej będzie ciekawe zaprezentowanie się kandydatki/-ek na plaży miejskiej "SłONECZNY BRZEG",podczas zwykłego plażowania. Po prostu musi czymś zaintrygować fotografującego oraz uzyskać akceptację sponsora.

ps.Osoby które w rozpędzie przesłały również swoje zdjęci/oględnie mowiąc/ w niekompletnych strojach, zapewniam,że nadesłane przez nie fotografie nie będą wykorzystywane do innych celów niż archiwalne/humorystyczno/pamiątkowe /to tak dla spokojności!!!he,he,he/.
Pozdrawiam.
Re: Karta pocztowa jez.Dadaj-prośba!
16 lip 2007 - 16:49:14
prosze.........
Re: Karta pocztowa jez.Dadaj-prośba!
16 lip 2007 - 17:19:43
[pl.youtube.com] -fotki do proponowanej serii!!! /logo lub hasło firmy do zamieszczenia na karcie jak najbardziej możliwe!!!/.
Re: Karta pocztowa jez.Dadaj-prośba!
16 lip 2007 - 17:20:45
Kid_A Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> prosze.........

dziękuję,nie ma za co!
Re: Karta pocztowa jez.Dadaj-prośba!
16 lip 2007 - 17:23:16
Kid_A Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> prosze.........


cool smiley
Re: Karta pocztowa jez.Dadaj-prośba!
16 lip 2007 - 23:21:13
[pl.youtube.com] LIBERTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: Karta pocztowa jez.Dadaj-prośba!
16 lip 2007 - 23:23:37
[pl.youtube.com] WOLNOśCI !!!!!!!!
Re: Karta pocztowa jez.Dadaj-prośba!
16 lip 2007 - 23:36:10
Kid_A Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> prosze.........


[pl.youtube.com]
Re: Karta pocztowa jez.Dadaj-prośba!
16 lip 2007 - 23:39:42
Re: UWAGA!!!-kontrowerse wokół WIDOKóWKI jez.DADAJ -
17 lip 2007 - 01:32:47
rondel czy ki @#$%& usrales sie z tym youtube wes sie uspokoj.kazdy moze sobie wejsc i poogladac co lubi.ty nie musisz robic tandetnej reklamy! wszedzis gdzie cie widze na forum tylko youtube & youtube.

<''Mistrz''>
Re: UWAGA!!!-kontrowerse wokół WIDOKóWKI jez.DADAJ -
17 lip 2007 - 01:33:02
bujaj sie gosciu malinowy. Twoje teskty to zenada mimo jak pierwsza wersja kartki. kolejne foty mi sie podobaja ale Twoje zachowanie na forum sprawia ze naprade nie chce mi sie patrzec. pewnie jako osobnik o x lat starszy ode mnie nie zlezy Tobie na tym aby mi sie chcialo na nie patrzec ( a byc moze zle bo jestem potencjalnym klientem ) ale daruj kopii tych samych postow, zachowaj jakas netykiete i stosuj sie do ogolnoprzyjetych regul i o to prosze.
Re: UWAGA!!!-kontrowerse wokół WIDOKóWKI jez.DADAJ -
17 lip 2007 - 07:44:12
Tylko nie "gościu"!!! .Ja tu mam stały meldunek, od ubiegłego wieku!!! "Miszczu"!!! "A-kit" Ci w oko! Co Ty mnie i kogo to wogóle obchodzi!?.Nie patrz,nie czytaj i nie słuchaj.Chyba,że Twoje wścibstwo wygrywa .... to... /tu telefon/ .Straciłem wątek he,he,he.Nad rozumem. Chodziło mi o nową formę podglądactwa /czy cuś w tym stylu .../ a zwłaszcza ,oraz niepochamowaną chęć zabierania głosu we wszystkich sprawach /misja jakaś czy co?/ co niektórych małolatów -tj. młodzieży ledwoposzkolnej,schowanej za monitorem,uważającej się za "niewidzialnych",przez co odważnych w swoich sadach i osądach,aż do przesady. Net etykieta ? A w którym miejscu ją widzisz na tym forum? I "miśku" nie używaj tego słowa w celu podniasienia swojego znaczenia lub wagi zdania. Twoje wcześniejsze teksty nie mają dużo wspólnego z netetykietą. Jakoś się nawróciłeś czy co?!ALE
lepiej późno niż wcale. Zrób tak jak ja. Nie czytaj wszystkiego jak leci.Tak robią tylko dzieci! /wścibskie dzieci/.Ja jak widzę kto posta wysmarował to nie zaglądam.Bo i po
co?! Jeśli wiem ,że niczego nowego oprócz utyskiwania i malkontenctwa tam nie będzie
albo filmiku pokazującego ździeranie/obdzieranie/ skóry z człowieka /netetykieta! gdzie i kiedy?/.
Cenzura tylko widzę dobrze wychodzi i to pod wpływem /naciskiem kolesi co to im się akurat teksty nie podobają/.Ale to zachowania już związane są raczej z genami.A raczej ich przekazywaniem -ojciec ,syn,córka ...itd.ALE TO RACZEJ JEST TEMAT NA PRACę NAUKOWą A NIE NA BLE,BLE,BLE.....
Re: UWAGA!!!-kontrowerse wokół WIDOKóWKI jez.DADAJ -
17 lip 2007 - 07:55:26
Re: UWAGA!!!-kontrowerse wokół WIDOKóWKI jez.DADAJ -
17 lip 2007 - 08:50:40
jak dla mnei to mozesz miec i sto lat bylebys sie zachowywal odpowiednio do swojego wieku i pisal na poziomie
Re: UWAGA!!!-kontrowerse wokół WIDOKóWKI jez.DADAJ -
17 lip 2007 - 15:05:55
A-kit Ci...albo będę miał Cię na oku - [video.interia.pl] he,he,he!!!
Re: UWAGA!!!-kontrowerse wokół WIDOKóWKI jez.DADAJ -
17 lip 2007 - 15:45:16
Kid_A Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> jak dla mnei to mozesz miec i sto lat bylebys sie
> zachowywal odpowiednio do swojego wieku i pisal na
> poziomie


A poza tym jeśli lubisz starszych panów to wyklikaj sobię stronkę www.tetryk.pl
może tam znajdziesz coś dla siebię odpowiedniego dziewczynko. Pa i nie pisz już więcej.Znajdź inny wątek!!! /kurna małolat moralista się znalazł -misjonarka!-brrr......!/.
Re: UWAGA!!!-kontrowerse wokół WIDOKóWKI jez.DADAJ -
17 lip 2007 - 16:56:09
Rondel dopiero odkrył ,że istnieje coś takiego jak youtube i sie chwali
Re: UWAGA!!!-kontrowerse wokół WIDOKóWKI jez.DADAJ -
18 lip 2007 - 00:47:51
ROndel masz racje poddaje sie
Re: UWAGA!!!-kontrowerse wokół WIDOKóWKI jez.DADAJ -
18 lip 2007 - 19:19:23
uuuffff... nareszcie !!! ale nie bój, już Cię zastąpił następny baranek./jak widzę dzielny "wojownik" wszystkich forów /hi,hi,he,he...he./trageeeeeedia!!!/.
Re: UWAGA!!!-kontrowerse wokół WIDOKóWKI jez.DADAJ -
19 lip 2007 - 12:52:08
.......................................... <nic dodac>
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.