biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

Forum BKS Tęczy Biskupiec

Wysłane przez kibic1987 
Re: Forum BKS Tęczy Biskupiec
02 wrz 2007 - 20:45:01
moze bedzie na forum smiling smiley
Re: Forum BKS Tęczy Biskupiec
03 wrz 2007 - 17:46:31
Rominta Gołdap 8-0 Tęcza Biskupiec

no to talnty sie popisaly smiling smiley OSTRO!!!
Re: Forum BKS Tęczy Biskupiec
04 wrz 2007 - 05:29:38
klasa A czy okregowkaspinning smiley sticking its tongue out?!
Re: Forum BKS Tęczy Biskupiec
04 wrz 2007 - 12:18:32
spadek defintywny spadek nawet moze smiling smiley do klasy B !!!
Re: Forum BKS Tęczy Biskupiec
04 wrz 2007 - 15:33:57
Połowa z Was "spinning smiley sticking its tongue outIŁKARZYKI" z osiedlowych drużyn może sobie właśnie popykać w piłkę na boisku szkolnym. Właśnie po pięciu od 17 do 20, albo od 18 do 20...
Tyle, że to jest tylko pykanie. Nie wytrzymalibyście 90 minut gry na normalnym boisku bez dwóch zdań. Bo w piłkę sobie pykacie, a w okręgówce się gra.

Nie chcę napisać, że to Tęcza, to jakaś profesjonalnie zbudowana drużyna, ale Wasze składziki, to przy niej totalna amatorka.

Uwiercie mi, że gdybyście zebrali sobie "All Stars" z tych Waszych składzików, piłkę w meczu z Tęczą mielibyście tylko wtedy, kiedy zaczynalibyście grę od środka po stracie bramki.

Chcecie pograć w piłkę, to idźcie do Tęczy.
Chcecie, żeby Tęcza grała w wyższej klasie? Zapiszcie się...

Może się przydacie.





Skwara
Re: Forum BKS Tęczy Biskupiec
04 wrz 2007 - 15:34:54
Żartuję...
Skwarą nie jestem, ale zawsze chciałem mieć takie długie, tłuste czarne włosywinking smiley
Re: Forum BKS Tęczy Biskupiec
04 wrz 2007 - 18:53:13
dobre allstars to jest cos. hahahha.na kartoflichu kolo styropolu moze macie szanse ale z churaganem choszczewo buhhahahahha.
Re: Forum BKS Tęczy Biskupiec
05 wrz 2007 - 04:14:51
mysle ze mieliby szanse a nawet lepiej, wygraliby z wami.....dlaczego;]?! a bo wielu starych pilkarzy teczy jush nie gra ( z jakich kolwiek powodow) a z checia zagraloby PRZECIWKO wlasnej nowej utalentowanej Teczy Biskupiec;] nie pishe tutaj o dzieciach ponizej 18 roku zycia oczywisciespinning smiley sticking its tongue out a o starszych chlopakach ktorzy pamietaja lata 90 i pare lat nowego tysiacleciawinking smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2007-09-05 04:18 przez SIK-WIT-IT.
Re: Forum BKS Tęczy Biskupiec
05 wrz 2007 - 04:45:28
no ja tez pamietam. choc jestem za tym zeby do teczy uczeszczaly dzieci i sie rozwiajly to bym sie przylaczyl do gierki przeciwko naszemu klubowi tylko ze musze kondyche podreperowac zaduzo piwka hhahahhah.a 90 lata to sie pamieta hahhaha. fajnie bylo.
Re: Forum BKS Tęczy Biskupiec
05 wrz 2007 - 08:28:40
Ale ja nie gram w Tęczy...
Więc SIK, ze mną nikt by nie wygrałwinking smiley
Re: Forum BKS Tęczy Biskupiec
05 wrz 2007 - 17:01:35
burmistrzowi trzeba podpoweidziec by zorgaznizował taki turniej czerweic/lipiec- by ewentualne talenty z podworkowych druzyn mogły trenowac przez sierpien z druzyną.

Po burzy zawsze wychodzi Tęczasmiling smiley
Re: Forum BKS Tęczy Biskupiec
05 wrz 2007 - 18:36:36
do tego czasu wszyscy już będą w Irlandii...

przecież mamy ligę halową.
ale co z tego? może i są talenty...

mają do nich działacze podchodzić i pytać czy pograliby w piłkę?

muszą być chęci.
Re: Forum BKS Tęczy Biskupiec
05 wrz 2007 - 18:38:44
1. Koleżanko, kolego,
popatrz czasem na niebo.
Czasem zdarzyć się może
cud, zjawisko w kolorze.

Refren: Tęcza, tęcza cza, cza, cza,
Czarodziejska wstążka ta.
Wiąże niebo z ziemią o....
Jaki kolorowy splot......
Tęcza, tęcza, cza, cza, cza,
Czarodziejska wstążka ta.
Przez tę tęczę cały świat
Kolorowy uśmiech ma.

2. Narysuję tę tęczę
i na zawsze ci wręczę.
by ci było tęczowo,
Tęcze noś kolorową.

Refren: Tęcza, tęcza cza, cza cza......
Re: Forum BKS Tęczy Biskupiec
05 wrz 2007 - 19:57:04
ostro! cuda nad Dymrem raczej nie bedzie. poprostu trzeba ciezko trenowac.
Re: Forum BKS Tęczy Biskupiec
07 wrz 2007 - 20:50:21
do Venty

"spinning smiley sticking its tongue outołowa z Was "spinning smiley sticking its tongue outIŁKARZYKI" z osiedlowych drużyn może sobie właśnie popykać w piłkę na boisku szkolnym. Właśnie po pięciu od 17 do 20, albo od 18 do 20...
Tyle, że to jest tylko pykanie. Nie wytrzymalibyście 90 minut gry na normalnym boisku bez dwóch zdań. Bo w piłkę sobie pykacie, a w okręgówce się gra.

Nie chcę napisać, że to Tęcza, to jakaś profesjonalnie zbudowana drużyna, ale Wasze składziki, to przy niej totalna amatorka. "

co do tego ze niby bysmy nie wytrzymali 90 min na duzym...to sie nie moge zgodzic;p bo gralem na duzym boisku po 90 min + dogrywka i to wytrzymalem grinning smiley i mysle ze moja druzyna tez by to wytrzymala tongue sticking out smiley
Re: Forum BKS Tęczy Biskupiec
07 wrz 2007 - 22:27:15
a co myslicie o mnie skoro grywalem na boisku szkolnym po 2 godz i wiecej :0 tez bym dal rade? a i w teczy gralem regulaminowe gry!
Re: Forum BKS Tęczy Biskupiec
07 wrz 2007 - 22:42:32
Ventyl :
Trener powinnien troche byc jak ojciec pocieszyc i zjechać. Na halowce taki tener podejsc i pogadac ze tacy ludize jak on(talent) sa mile widziani w teczysmiling smiley a po za tym jak chce to potrafilby pogadac i zachecic do gry smiling smiley
Re: Forum BKS Tęczy Biskupiec
08 wrz 2007 - 09:08:17
moze i masz racje ale myslisz ze komu sie bedzie chcialo chodzic i zachecac kogos do gry. watpie w to. zreszta sam nie wiem jak sytuacja kadrowa w teczy wyglada. jesli nie maja pilkarzy i narzekaja na ich brak to mysle ze trenerzy jak najbardziej powinni szukac mlodych do gry ale jesli druzyny juniorskie i seniorska jest pelna to watpie by ktos sie kwapil do zachecania.
Re: Forum BKS Tęczy Biskupiec
08 wrz 2007 - 20:10:41
a jak dzis wypadła nasza druzyna??
Re: Forum BKS Tęczy Biskupiec
08 wrz 2007 - 21:09:50
3:3

pierwsze pkt zdobyte
Re: Forum BKS Tęczy Biskupiec
09 wrz 2007 - 10:42:54
waw ostro wynik niczym z ligi hokejowej hahhaha smiling smiley pewnie nasz bramkarz nie zawinil przy zadnej z bramek. a jak tam ten zawodnik z numerem 20 gra jeszcze? hahhah jak gra to chyba na jednym punkcie sie skaczy w tej rundzie
Re: Forum BKS Tęczy Biskupiec
09 wrz 2007 - 23:24:47
zdobyty a nie zdobytesmiling smiley chyba ze za remis daja dwasmiling smiley
Re: Forum BKS Tęczy Biskupiec
10 wrz 2007 - 15:50:19
no tak tongue sticking out smiley pierwszy pkt zdobytytongue sticking out smiley
Re: Forum BKS Tęczy Biskupiec
11 wrz 2007 - 01:53:20
mam nadzieje ze nie ostatni choc kto wie?!!!
Re: Forum BKS Tęczy Biskupiec
11 wrz 2007 - 23:42:56
podobno jestesmy na przed ostatnim miejscusmiling smiley czy to juz strefa barazowa??
Re: Forum BKS Tęczy Biskupiec
13 wrz 2007 - 08:13:23
wczoraj chyba wygrali... 2-0 z Dobrym Miastem...
Ha!
Re: Forum BKS Tęczy Biskupiec
13 wrz 2007 - 14:05:17
no to gratulacje!!! sa juz 4 punkty. ciekawe czy Dobre Miasto mialo pelny sklad. moze grali od poczatku w 9 i dlatego naszym sie udalo? smiling smiley albo druzyna zaczela grac.
Re: Forum BKS Tęczy Biskupiec
15 wrz 2007 - 20:35:26
No i wygrana nr2.

Mazur Pisz pokonany 2:1
Zawodnik meczu: Wera ! ( w 94 min wybrania karnego )
Re: Forum BKS Tęczy Biskupiec
15 wrz 2007 - 21:03:52
no to ostro! tylko jedno pytanie a przy pierwszej bramce to kto zawinil? obrona czy bramkarz? bo jak ten drugi to bym go nie wybieral tak szybko na 'zawodnika meczu'
pozdro
'gdzie sie podzial smak 90-tych lat'
Re: Forum BKS Tęczy Biskupiec
15 wrz 2007 - 21:10:13
relacja z meczu --> www.teczabiskupiec.yoyo.pl
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.