biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2007

Wysłane przez trawożerca:) 
Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2007
10 wrz 2007 - 18:39:49
Witam wszystkich Biskupczansmiling smiley Poszukuje w mieście ludzi którzy tak jak ja nie jedzą mięcha... Wkrótce, czyli 1 pażdziernika tj w niedzielę bedzie Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmusmiling smiley Co myślicie o tym żeby coś zorganizować?? Nie wiem, choćby rozdawanie ulotek po szkołach i w mieście, przedstawienia dotyczące pięknej idei WEGETARIANIZMU, ochrony życia zwierząt, może jakiś festyn na szerszą skalę?? Byłaby to świetna okazja do szerzenia naszej kultury i dla mieszkańców do swiętowania hehewinking smiley) Wegusy, wiem że jest nas troche w mieście więc ruszmy tyłki, poznajmy sie i zorganizujmy wreszcie coś fajnegosmiling smiley Może Biskupieckie zespoły mogłyby pograć nam troszkę wieczorem (jestem więcej niż pewna że chętnie sie zgodząsmiling smiley) a Szanowna Pani Burmistrz udostępniła Amfiteatr lub BDK?? smiling smiley Jest jeszcze sporo czasu żeby imreza wypaliła pełną parą ale sama tego nie zorganizuję... Potrzebuję Was Kochani!!! smiling smiley Macie żyłke organizatorską i troche znajomości?? Rzuciłam pomysł i czekam na odzewsmiling smiley Mam nadzieje że to chwycismiling smiley Pozdrawiam słoneczniesmiling smiley
Re: Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2007
10 wrz 2007 - 21:33:30
mała pomyłka;o) Ten dzień przypada w poniedziałek a nie w niedzielę, ale impreze na mieście można zorganizować w niedzielne popołudnie a w szkołach w poniedziałek właśniesmiling smiley Co myślicie?? Piszcie do mnie, czekamsmiling smiley
>M<
Re: Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2007
11 wrz 2007 - 10:00:47
wegetarianie to zwierzęta winking smiley

______________________________________________
Re: Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2007
11 wrz 2007 - 19:41:45
Dzień Wegetarianizmu w mieście barona pasztetu.... fajnie smiling smiley
Re: Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2007
12 wrz 2007 - 00:16:22
Hehsmiling smiley To nie ma być żadna akcja przeciw tym którzy jedzą mięso itp a poprostu okazja do propagowania zdrowego stylu życia, pokazania że są też tacy którzy nie potrzebuja miesa aby sie najesc... ze są różni ludzie i rozne kultury i wszyscy potrafimy cieszyc sie zyciem, szanujemy swoją odmienność i potrafimy sie bawic wspolna ideąsmiling smiley Ja nie chce sie nikomu narazać i robić cos przeciw komuś;o) Ale mysle że warto zrobic cos w miescie, bo ostatnio mało sie dzieje, a taka okazja jest jak najbardziej faaaaajna;o) A wiec słuchajcie Ludzie- mam juz mnostwo chetnych do pomocy, zaangażował sie samorząd szkolny i licze tez na Szanowne Grono Pedagogicznesmiling smiley Jestem wiecej niż pewna że do akcji ruszy tez Harcerstwo i Wolontariatsmiling smiley Jutro sama poznam wiecej szczegołów i zadziałam już konkretniej bo czas pedzi i juz niecałe 3 tygodnie.Pomysłów i ludzi cała masa i mam nadzieje że nie skonczy sie na obiecankach typu: "spinning smiley sticking its tongue outOMOŻECIE? -POMOŻEMY" i to na tyle... A tak szczerze mówiąc to liczyłam na jakieś pomysły i pomoc ludzi z forum... I licze nadalsmiling smiley Czekam na Wasze pomysły, pomoc i oczywiście sponsorów bo Tych nam bardzo potrzeba żeby z czymkolwiek ruszyć...
>M<
Re: Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2007
12 wrz 2007 - 12:03:07
popieram inicjatywe, choć karkówk iz grilla nigdy sie nie wyrzekne winking smiley

______________________________________________
Re: Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2007
12 wrz 2007 - 14:48:20
Ciesze sie że popierasz akcjesmiling smiley Nikt oczywiście nie każe Ci nie jadać mięsa skoro lubisz, chcesz i Ci smakujesmiling smiley Wolny wybórspinning smiley sticking its tongue out A skoro popierasz, to może wesprzesz też dobrym pomysłem aby zainteresować nieco większe grono?? Pomyśl...smiling smiley Pozdrawiamsmiling smiley
Re: Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2007
12 wrz 2007 - 20:15:01
hehehehheheheh miesko dobre przeciez jest!tongue sticking out smiley
Re: Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2007
12 wrz 2007 - 21:41:50
thumbs up smiley Hmmmmmm.... Cóż za niezwykła burza mózgów, a jakie zaangażowanie społeczne...thumbs down Oby tak dalej, tylko nie chce potem słyszec że w mieście nic sie nie dzieje, bo jak człowiek chce coś zorganizować żeby było w ciekawie to nie ma nikogo.... SUUUUUPEEEEERsad smiley Ale na szczescie mam sporo osób wsrod znajomych,na których moge liczyć wiec musi sie udaćtongue sticking out smiley
Re: Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2007
13 wrz 2007 - 03:32:25
mysle ze w Biskupcu jest zbyt mala garstka trawozercow zeby poruszyc serca rady miejskiej;>
Re: Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2007
13 wrz 2007 - 09:24:29
Ja wiem że nie ma duzo takich osób, ale skoro jest w mieście np. swieto kaszanki i dozynki, to czemu nie miałoby byc swieta wegetarian?? Warto życie urozmaicac, nie?? grinning smiley
Re: Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2007
13 wrz 2007 - 13:12:07
smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileyBedzie imprezaaaasmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2007
13 wrz 2007 - 18:18:38
Ludzie!!!!
Szykuje sie super imprezka na którą naprawde warto wpaść!!! smiling smiley
Mam nadzieje ze bedzie sympatycznie i wesoło!!!smiling smiley
Re: Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2007
13 wrz 2007 - 18:58:44
Może jakiś sponsor...?
Nie wiem... Mardi?
Re: Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2007
13 wrz 2007 - 19:48:22
hahhahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WaRMIA WSPOMOZE NA PEWNO hehehehhegrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Re: Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2007
13 wrz 2007 - 22:31:20
Śmiejcie sie śmiejcietongue sticking out smiley A ja uważam że to byłoby bardzo dyplomatyczne gdyby Warmia zasponsorowała tą imreze hehewinking smiley Bo przecież nie straci z tego powodu nagle połowy klientów i dobrze o tym wiemy, a wspierajac ideę w ten sposób okaże szacunek do innych zjadaczy chleba i myślę że niewątpliwy podziw w mieście hehewinking smiley Choc przyznaję że nie miałabym odwagi prosić ich o sponsoring imprezy......winking smiley A właśnie, kto rzuci papierkowymi pieniążkami dla wpomożenia akcji?? W zamian oczywiscie nie zapomne podziękować publicznie przez mikrofon, w gazecie i TV...smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2007
14 wrz 2007 - 16:58:50
Impreza odbedzie sie 29.09 w sobote w Biskupieckim Domu Kulturysmiling smiley Bedzie wegetariańsko i na rockowosmiling smiley , bo wlaczony bedzie w program przeglad młodzieżowych zespołów rockowychsmiling smiley W planach wiele ciekawych atrakcji...smiling smiley Ale to już do zobaczenia na miejscutongue sticking out smiley Wszystkich Wegetarian, Przyjaciół Wege, oraz Ludzi zainteresowanych dobrą zabawą i zdrowym stylem zycia, zarówno z Biskupca jak i całego regionu SERDECZNIE ZAPRASZAMYYYYYYYYYsmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2007
14 wrz 2007 - 21:58:38
fajnie;] gratulujewinking smiley
Re: Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2007
14 wrz 2007 - 22:56:47
smiling smiley Narazie nie dziękuje zeby nie zapeszyć i nie odwalić lipy...winking smiley A wszystkich chetnych ktorzy chca mi pomoc i wesprzec energia i pomyslami zwłaszcza w dekoracji zapraszam na spotkanie organizacyjne jutro czyli 15 wrzesnia o godzinie 17 w BDKsmiling smiley Do zobaczonkasmiling smiley
Re: Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2007
17 wrz 2007 - 19:02:34
Sponsorzy jedzenia pilnie poszukiwani!!! BARDZO PROSIMY O WSPARCIE w postaci warzyw, owoców, produktów sojowych, moze być też ryż czy makaron bezjajecznysmiling smiley A to wszystko po to by ugotować pyszne wegetariańskie jedzonko i zrobić degustacjesmiling smiley Potrzebne sa też róznego rodzaju gadżety które przeznaczone zostana na loterie, z której wszystkie pieniążki przekażemy na rzecz schroniska dla zwierząt. Wszystkich którzy zechca wesprzeć naszą akcję prosimy o kontakt z organizatorem pod nr tel. 501528687 (Aniasmiling smiley).
Re: Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2007
19 wrz 2007 - 16:07:48
hehe grinning smiley telefony sie urywaja ale nie w tej sprawie w jakiej oczekujesad smiley Za oferty matrymonialne juz dziękuję...spinning smiley sticking its tongue out
Re: Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2007
19 wrz 2007 - 19:30:52
DO WAZNIAKA KTORY WYSLAL MI GLUPIE SMSY:
Dziekuje za porady ale ich nie potrzebuje:> Dobrze wiem co robie ale skoro nie rozumiesz idei to zycze Ci zebys zaczal inaczej spogladac na pewne sprawy bo chyba cos Cie ogranicza:/ Może zamiast krytykować to ruszył byś swoje 4 litery i zrobil cos w miescie ?? A co do schroniska to zbieram na takie ktore potrzeb ma wiele i nie ma 12 psow tylko az 250 i jeszcze 120 kotow , wiec moze lepiej najpierw sie dowiesz a nie wkurzasz ludzi ktorzy stają na rzęsach żeby w mieście coś sie działo!!! Pozdrawiamthumbs up smiley
>M<
Re: Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2007
21 wrz 2007 - 13:40:01
o!
brawo!
chcieć to móc smiling smiley

______________________________________________
Re: Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2007
21 wrz 2007 - 22:13:58
>M< Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> o!
> brawo!
> chcieć to móc smiling smiley

wegetarianie to zwierzęta

winking smiley

______________________________________________



Milcz "m"-tempolu! daj ludziom spokojnie coś zrobić w tym miasteczku na poziomie!Moderuj sobie papier toaletowy a nie forum.
Re: Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2007
22 wrz 2007 - 20:58:04
wpieprzac trawe to bardzo ciekawe zajecie-=-
[www.mediabum.com]
What do you call a vegetarian with diarrhea?





A salad shooter.
Re: Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2007
22 wrz 2007 - 21:02:01
hehehehehehe a chickenspinning smiley sticking its tongue out
Re: Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2007
22 wrz 2007 - 21:07:13
ciezko znalezc cos dobrego o wegetarianach
Re: Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2007
23 wrz 2007 - 21:50:37
Wcale nie ciężko, jeśli naprawde komuś zależy to znajdziesmiling smiley
Osobiscie polecam m.in. takie stronki w necie:
www.wegetarianie.pl
www.vegie.pl
www.vege.pl
www.wegetarianski.pl
www.forumveg.webd.pl
>M<
Re: Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2007
24 wrz 2007 - 16:05:35
RondelOdwłok/GaryCooper Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> >M< Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > o!
> > brawo!
> > chcieć to móc smiling smiley
>
> wegetarianie to zwierzęta
>
> winking smiley
>
> ______________________________________________
>
>
>
> Milcz "m"-tempolu! daj ludziom spokojnie coś
> zrobić w tym miasteczku na poziomie!Moderuj sobie
> papier toaletowy a nie forum.



SAKAJ powiadam Ci

______________________________________________
Re: Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu 1.10.2007
24 wrz 2007 - 18:42:46
co znaczy 'sakaj' ??? jesli mozna wiedziec smiling smiley hhahaha
mysle ze to cos ciezkiego jak co to na private. dzieki
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.