biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

Czego nie ma w Biskupcu

Wysłane przez krzysztofkam 
Czego nie ma w Biskupcu
23 sty 2008 - 11:48:17
Witam!
jestem nowy na tym forum. W niedalekiej przyszlosci mam zamiar osiedlic sie niedaleko Biskupca.
mam zamiar otworzyc jakis maly biznes tylko nie wiem jeszcze jaki dlatego pytam czego nie ma w biskupcu, czego wam brakuje, np. kawiarni zpysznymi ciatami a moze siłowni a moze jakiegos sklepu np. z beilizną czy z innym asortymentem ktorego nie ma w miescie.
prosze o wszystkie pomysły, uwagi nawet te najdziwniejsze

dziekuje
Re: Czego nie ma w Biskupcu
23 sty 2008 - 16:32:17
w biskupcu nie ma ciebie smiling smiley to raz
dwa- czego niema... wszystko jest nawet bezrobocie, i tego jest najwiecej smiling smiley
skate parku niema,
Jesli chcesz by twoj small bisnes wypalił daj zlecenie wyrmie ktora zrobi wysztkie badania i da tobie odpowiedz na to, ale to kosztuje... "_"
Re: Czego nie ma w Biskupcu
23 sty 2008 - 18:44:57
bystre uwagi

wiem ze bezrobocie

czekam na kolejne pomysły....skatepark czemu nie, chciaz to inwestycja bardziej dla gminy+fundusze EU
Re: Czego nie ma w Biskupcu
23 sty 2008 - 19:02:32
moim zdaniem, w Biskupcu to najbardziej brakuje ludzi...
dan
Re: Czego nie ma w Biskupcu
23 sty 2008 - 19:41:27
nie ma agencji, tańców GO GO, sex szop-u, multikina, piętrowego parkingu, politechniki, skoczni narciarskiej, basenu, krytego lodowiska, budki z hot-dogami, lotniska, toru saneczkowego, sklepu z winami, muzeum, kręgielni.

Jeśli poważnie myślisz o sklepie w naszym mieście to przemyśl wszystko kilka razy, tym bardziej jeśli nigdy go nie miałeś
Re: Czego nie ma w Biskupcu
23 sty 2008 - 19:48:18
kino dobra mysl
Re: Czego nie ma w Biskupcu
23 sty 2008 - 19:55:38
i skocznia.
Re: Czego nie ma w Biskupcu
23 sty 2008 - 22:59:15
toru dla kubicy niema , stacji pkp intercity, nawet biednego oddziału prywatnej szkoly wyzszej,
Powaznie, niema zaplecza noclegowego by wykorzystac nasze połozenie w tej czesci Polski, niech turysci caly dzien beda w olsztynie(39km),w moragowie(ok24km) reszlu (25km) kętrzynie (ok50km) w bartoszycach(ok.50km) w szczytnie(ok.40km) lub gdzies nad pobliskimi jeziorami,ale niech maja gdzie wracac spac - do biskupca. takie swoiste miejsce zero ( mozna to rozumiec dwojakosmiling smiley) skad na drugi dzien mozna wyruszyc zupełnie w innym kierunku. juz to kilka razy na tym forum pisałem i nic w tej sprawie sie nie dzieje.

P.S
mogli by wrescie drezyny do szczytna uruchomic bo polaczenie pks jest straszne.

Mógłbyś utworzyć pub na styl starego undera w okolicy ludowej smiling smiley 3 klijentow na weekend bys miał, moze wiecej smiling smiley

alkohol w małych ilosciach leczy w wiekszych uzdrawia
Re: Czego nie ma w Biskupcu
24 sty 2008 - 15:19:49
biskupiec Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Mógłbyś utworzyć pub na styl starego undera w
> okolicy ludowej smiling smiley

ten fragment to święte słowa grinning smiley
a pomijając to, to myślę, że na pewno nie opłaca się tu żadna inwestycja związana z wydawaniem zarobionych pieniędzy (sklepy itp.), przynajmniej przez miejscowych. ja bym postawił na jakiś mały hotelik, pensjonat nad Kraksami.
Re: Czego nie ma w Biskupcu
24 sty 2008 - 15:38:29
> ja bym postawił na jakiś mały
> hotelik, pensjonat nad Kraksami.

Tyle, że moim zdaniem to był by sezonowy zarobek
Re: Czego nie ma w Biskupcu
24 sty 2008 - 16:50:51
mysle ze znalazloby sie sporo osob ktorzy uczesczali by na silownie^^ nie orientuje sie ile ich Biskupiec jush ma ale nowoczesna przyciagnela by paru chetnychwinking smiley
Re: Czego nie ma w Biskupcu
24 sty 2008 - 23:32:00
kina nie ma
inwestycji nad kraksami nam brak
no i porzadnych władz dbajacych o dobro mieszkanców...
Re: Czego nie ma w Biskupcu
25 sty 2008 - 18:49:15
wykup Tecze,badz polskim Abramowiczem,wprowadz klub na salony Europy...
Re: Czego nie ma w Biskupcu
25 sty 2008 - 19:12:24
dobry pomysl!!!!! zacznijmy od budowy stadionu na 40 tys ludzi^^

a ile taka Tecza kosztuje;] ?!
Re: Czego nie ma w Biskupcu
25 sty 2008 - 22:48:51
a ze stadionu zrobimy targowisko smiling smiley
Re: Czego nie ma w Biskupcu
25 sty 2008 - 23:44:31
fastfood'ow nie ma.
Re: Czego nie ma w Biskupcu
27 sty 2008 - 18:10:56
A może pomyśl o jakimś klubie nauki tańca zamiast siłowni?? Np. taniec brzucha... To teraz bardzo modne i popularne, kobiety za tym szaleją a mężczyźni uwielbiają patrzećwinking smiley Przydałby się też lekcje jogi... Ale Ty chyba bardziej myślisz o jakimś sklepie , więc w Biskupcu brakuje zdecydowanie sklepu ze zdrową żywnością, orientalnych przypraw itp, pomyśl o tymsmiling smiley
Re: Czego nie ma w Biskupcu
27 sty 2008 - 19:32:26
a kto tam bedzie uczeszczal ? garstka ludzi raczej zyskow nie przyniesie. b-c jest zbyt wyludniony na wszelkiego typu "udziwnienia" grinning smiley
Re: Czego nie ma w Biskupcu
27 sty 2008 - 19:52:06
mysle ze pomysl z YOGA jest genialny!!!!
Re: Czego nie ma w Biskupcu
27 sty 2008 - 21:22:56
Tylko skąd wziąść dobrego nauczyciela??? Hehe;o) Bo ja bym chodziła napewnosmiling smiley I myslę że mnóstwo innych osób, bo to świetny sposób na poprawę kondycji i relaks dla umysłusmiling smiley A swoją drogą to fajnie że ktoś chce coś w mieście zrobic i pyta nas mieszkańców o zdaniesmiling smiley Więc powodzeniasmiling smiley
Re: Czego nie ma w Biskupcu
29 sty 2008 - 16:23:41
a może sklep muzyczny... smiling smiley W Biskupcu brakuje sklepu w którym można by było kupić "płytę z dobrą muzyką" jakies nowosci szeroki asortyment itd..
Re: Czego nie ma w Biskupcu
29 sty 2008 - 22:18:32
tez myslalem o czyms takim. dorzucilbym do tego pare instrumentow (gitary, kejabordy, bebny, jakies akcesoria). wiem, ze pare osob zajmuje sie reczna produkcja bebnow. moze mieliby rynek zbytu. no, ale nie ma co ukrywac. mozna sobie tylko pomarzyc o takim sklepie. b-c jest zabita dziura. poza tym zyjemy w czasach allegro i piractwa, wiec kazdy na wlasna reke "latwi" sobie muzyke grinning smiley
Re: Czego nie ma w Biskupcu
30 sty 2008 - 19:43:35
jakbys mial do tego fajne koszulki z ekipami kto wie...
Re: Czego nie ma w Biskupcu
31 sty 2008 - 10:33:52
plus mozliwosc stworzenia wlsnej koszulki...
apteke otworz lub zaklad robiacy nagrobki smiling smiley to w bc jest przyszłosciowe
Re: Czego nie ma w Biskupcu
31 sty 2008 - 17:39:20
NIE MA PORZADNEJ SILOWNI DLA KOBIET Z PRZYSTOJNYMI INSTRUKTORAMIgrinning smiley NA BANK ODNIOSLOBY TO SUKCES!!!!

CO O TYM MYSLISZ?
Re: Czego nie ma w Biskupcu
31 sty 2008 - 19:35:32
a jest w miescie porzadna silownia dla facetow z ladnymi instruktorkami?
Re: Czego nie ma w Biskupcu
09 lut 2008 - 13:36:27
domberek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> a może sklep muzyczny... smiling smiley W Biskupcu brakuje
> sklepu w którym można by było kupić "płytę z dobrą
> muzyką" jakies nowosci szeroki asortyment itd..

taaa w biskupcu... i co to jest dobra muzyka? jak się choć trochę interesujesz muzą to powinieneś wiedzieć, że taki sklep by u nas szybko upadł
Re: Czego nie ma w Biskupcu
25 mar 2008 - 18:11:27
hej!
dawno mnie nie bylo na tym forum (a to moj wateksmiling smiley )

POMYSŁ z silownia mysle ze moglby wypalic, fitnes jakis i yoga tez.

ok! a wie ktos o jakims lokalu w miescie na taka inwestycje?
no i moze ktos sie orietuje w cenach wynajmu?

z gory dzieki za info.

pzdr.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.