biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

Już nie będzie meblowego obok kościoła na warszawskiej?-TESCO zrobią?

WysÅ‚ane przez dan 
dan
Już nie będzie meblowego obok kościoła na warszawskiej?-TESCO zrobią?
30 wrz 2008 - 16:43:15
Już nie będzie meblowego obok kościoła na warszawskiej?-TESCO zrobią?
Tesco robia z drugiej strony tam gdzie kiedys wesole miastoczko bywalo, a co do meblowego to chyba cos innego tam bedzie!
Re: Już nie będzie meblowego obok kościoła na warszawskiej?-TESCO zrobią?
30 wrz 2008 - 20:28:47
TESCO;|????? wiele malych sklepikow zbankrutuje.......a kiedy planowany jest koniec budowy?? w styczniu zamierzam odwiedzic nasze miasteczko w koncu po dluzszej przerwie;]
Obok tego meblowego był niedawno sklep spożywczy - teraz widzę, że zaczyna się tam coś dziać ( jakieś remonty oczywiście smiling smiley ) . Może ktoś wie coś więcej?? Ciekawam strasecnie smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Ja wiem dobrze co tam będzie smiling smiley ale narazie nie mogę nic powiedzieć tongue sticking out smiley
hahhaha Mistrzu smiling smiley i ja wiem ale sie nie odzywam !!! nie mam pozwolenia
ja tesh już wiem he he... i tesh nie powiem grinning smiley
Re: Już nie będzie meblowego obok kościoła na warszawskiej?-TESCO zrobią?
19 pa¼ 2008 - 16:23:40
A ja bym powiedział gdybym wiedział! o!
ja się zgadzam z moim przedmówcą smiling smiley
Na Górze sklep z telofonami komórkowymi, na dole kwiaciarnia i jeden lokal pod dzierżawę smiling smiley sie wie grinning smiley
czy napewno? ja slyszalem co innego! smiling smiley
Nie lubie plotek i ludzi ktorzy je "sieja" - lub mowia nieprawde... Daberek wez to do siebie i tymbardziej na forum sie nie wypowiadaj skoro nie masz pewnosci (taka rada na przyszlosc) Prawda jest taka ze narazie sa 2 lokale na dole pod wynajem, sklep z komorkami na dole "po srodku" na gorze biura pewnej firmy a od tylu... tajemnica tongue sticking out smiley
od tyłu... ciekawa ta tajemnica hi hi
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.