biskupiec.com.pl Witaj! Zaloguj się Załóż konto

Zaawansowane

MOTORY

WysÅ‚ane przez dorka 
MOTORY
21 pa¼ 2003 - 16:04:20
ludzie co się dzieje ??????????? na ulicach biskupca rzadko można zobaczyć porządny motor, wszędzie tylko scootery haha. moja kosiarka do trawy chodzi głośniej od nich. haha. croosy sieka i ziółka są nawet spox ale tym to po polach tylko. kawałsraki K.B. luzik ale to dawca narządów i nie na nasze drogi. co tu jeszcze jeżdzi ? hmm SHL, jakiś Junaczek, WSK, no i parę MZ które są maxymalnie dobite. a no i oczywiście czeska JAWKA I CZZ. może jak się zacznie sezon ktoś zaskoczy nas swoją machiną ? i będzie ona miała większą pojemność niż 50cm3. haha pozdro dla zmotoryzowanych.
Re: MOTORY
21 pa¼ 2003 - 16:48:57
a propos : kupiÄ™ WSK-Ä™ z papierami lub same papiery. kontakt gg: 4572165
Re: MOTORY
21 pa¼ 2003 - 19:03:31
Siema Dorota to ja ziółek a ty skąd masz tyle informacji na temat motorów ?? Poczekaj jeszcze z rok to bede miał scigacza i dopiero bedzie hałasu grinning smiley



Psik!!!
Re: MOTORY
21 pa¼ 2003 - 20:29:05
hejka ziółek wiem że to ty! haha! podaj gośce mój nr gg! to powiadasz że masz ochotę na ścigacza-dawcę narządów. haha. luzik życzę ci dużo szczęścia! może na wiosnę się pościgamy?też mam ochotę sobie coś skleić. haha. może urala? nie wiem! haha. albo też dawcę.





pozdro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: MOTORY
21 pa¼ 2003 - 21:09:28
umnie przed blokiem koles parkuje niezłym motorkiem ale stawia go szybko do garazusad smiley ale sasiad ma crassa smiling smiley



alkohol w małych ilosciach leczy w wiekszych uzdrawia
Re: MOTORY
21 pa¼ 2003 - 21:13:19
A to ty Dorota hihihi spox znam cie. Cotka !!!!!!!!!!



Psik!!!
Re: MOTORY
23 pa¼ 2003 - 12:10:09
grinning smileygrinning smileygrinning smiley Poczekajcie z 5 lat to przyjade Harleyemgrinning smileygrinning smileygrinning smiley Bedzie glosnogrinning smileygrinning smileygrinning smiley



Cause it's a bitter sweet symphony that's life...
Try to make ends meet, you're a slave to the money then you die...
^^
Re: MOTORY
23 pa¼ 2003 - 19:47:51
Cześć a co byś pwiedzizała na takie motocykle które znajdują się na jednym osiedlu: SUZUKI: VX 800dalej DR 750 :400 setka: DR 125: savage 600 teraz HONDA VT 500 e.CB 400M.następnie APRILka 150 tka i można by powiedzieć dokładniej jest to prawie wszystko na jednej ulicy a jeszcze bym zpomniał o M-72



Gal
Re: MOTORY
23 pa¼ 2003 - 19:49:35
Cześć a co byś pwiedzizała na takie motocykle które znajdują się na jednym osiedlu: SUZUKI: VX 800dalej DR 750 :400 setka: DR 125: savage 600 teraz HONDA VT 500 e.CB 400M.następnie APRILka 150 tka i można by powiedzieć dokładniej jest to prawie wszystko na jednej ulicy a jeszcze bym zpomniał o M-72



Gal
Re: MOTORY
23 pa¼ 2003 - 20:35:35
powiedziałabym: to chyba nie biskupiec!!!!! jakoś ich nie widać!!!haha!!!chyba że jeżdżą po polach!!!hahaha!!!!honda jakaś obiła mi się tylko o uszy i tyle z jaj istnienia!
Re: MOTORY
24 pa¼ 2003 - 00:03:20
Dla mnie motor to motor a nie HUSARI 4500grinning smileygrinning smileygrinning smiley



Cause it's a bitter sweet symphony that's life...
Try to make ends meet, you're a slave to the money then you die...
^^
Re: MOTORY
24 pa¼ 2003 - 21:04:01
W przyszlmym sezonie bedzie sie dzialo, oj bedzie sie dzialo....

Ciesze sie, ze temat motocyklizmu nie jest martwy w naszym miescie... Sa ludzie, dla ktorych motocykl nie jest tylko kupa zelastwa (i plastiku)...

Motocyklowe pozdrowienia dla wszystkich!!!


P.S. Kupno "sowieckiego boksera" jest bardzo ciekawe....



BMWMOTORRAD
Re: MOTORY
25 pa¼ 2003 - 11:09:15
"sowiecki bokser" haha, ale nie wiem czy dam radę go ujeżdzić ! jednak troszkę waży ! jeszcze się zobaczy ! narazie muszę SHL-kę zarejstrować.


pozdro dla zmotoryzowanych!!!!!!!!!!!!!!
Re: MOTORY
25 pa¼ 2003 - 17:19:47
Jezeli chodzi wam o motory to dla mnie nie ma roznicy jaki silnik.. Jednak dla mnie to najwazniejsze jest to by ostroznie jezdzic bo drogi mamy nie za dobre smiling smiley, nastepna wazna zecza o ktorej nie powinnismy zapomnac ze motory nalezy konserwowac a nie wstawiac w najglebszy kat w piwnicy pamietajcie ze to wasz sprzet na ktorym zapewne bedziecie chcieli przejechac wiecej niz 10 tys. km.

I nie dziwi mnie to ze Dorka mowi ze jezdza po naszych drogach jakies padliny........

Pozdrawiam wszystkich zmotoryzowanych do zobaczenie w przyszlym sezonie!!
Re: MOTORY
25 pa¼ 2003 - 17:56:55
Jakim sezoniegrinning smileygrinning smileygrinning smiley



Cause it's a bitter sweet symphony that's life...
Try to make ends meet, you're a slave to the money then you die...
^^
Re: MOTORY
25 pa¼ 2003 - 18:28:55
kurw w przyszłym sezonie tzn @#$%& w przyszloym sezonie



Yamaha Virago 535
Re: MOTORY
25 pa¼ 2003 - 18:32:21
Kurwic to Ty sie mozesz z motorem....:/



Cause it's a bitter sweet symphony that's life...
Try to make ends meet, you're a slave to the money then you die...
^^
Re: MOTORY
27 pa¼ 2003 - 22:06:09
"w sezonie na leszcza" , hahaha!!!!!!!!!!!!!
Re: MOTORY
28 pa¼ 2003 - 18:02:02
chyba qrwić na motorze a nie z motorem
Re: MOTORY
01 lis 2003 - 09:50:13
to i to jest mozliwegrinning smiley



Cause it's a bitter sweet symphony that's life...
Try to make ends meet, you're a slave to the money then you die...
^^
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.