Jesteś tu:Turystyka / Agroturystyka / Agroturystyka Mazury - Zameczek

Agroturystyka Mazury - Zameczek


Wstawiony przez admin 24 lipiec 2009

Agroturystyka, Mazury, Zameczek

Witamy w Zameczku na Mazurach

Zameczek, były majątek ziemski położony jest ok. l km od miasta Biskupiec przy drodze w kierunku Bęsia-Reszel. Biskupiec, 12 tysięczne miasteczko z ponad 600 letnią tradycją leży na Pojezierzu Mazurskim pomiędzy stolicą Warmii i Mazur Olsztynem (ok. 30 km), a Polską stolicą muzyki country Mrągowem (ok. 25 km).

Nasze gospodarstwo agroturystyczne zajmuje obszar 8 ha, otoczone rozciągającymi się dookoła łąkami, polami uprawnymi i lasami bogatymi w grzyby, maliny, jeżyny i inne dary natury.

Gościom naszym oferujemy spędzenie urlopu, wczasów, wypoczynku w otoczeniu natury, ciszy spokoju, w wygodnych dwu i cztero osobowych pokojach, wyposażonych we własne łazienki. Do Państwa dyspozycji jest również w pełni wyposażona kuchnia i znajdująca się obok jadalnia. W dużej, jasnej świetlicy można miło i przyjemnie spędzić czas przy grach, telewizji lub czasopismach. W znajdującej się w naszym obejściu stodole, przygotowane są miejsca do parkowania, a w środkowej części znajduje się stół do tenisa, boisko do kosza, oraz ławeczka do ćwiczeń siłowych i rowery na których można zwiedzać okolicę.

Zadbaliśmy również o to, aby nasze małe pociechy nie nudziły się i miały gdzie spędzać czas na zabawie. Korzystać można również z boiska do piłki nożnej, przy ładnej pogodzie z grilla bądź ogniska, gdzie przy kiełbasie lub pieczonych kartoflach można sobie odpocząć po całym dniu.

Z naszego gospodarstwa agroturystycznego można urządzać wycieczki do oddalonych od nas o parę kilometrów zabytków np.: piękna bazylika w Świętej Lipce (ok. 20 km), kwatera Hitlera w Gierłoży (ok. 30 km), zamek w Reszlu (ok. 20 km) i inne ciekawostki. Możliwości jest wiele, a więc zapraszamy na Mazury.

Miejsc 14

Zameczek 8
11-300 Biskupiec
tel. (089) 715-22-08

tel.: +48 89 715 22 08
tel.: +48 601 708 744

Reklama


Tłumaczenia