Jesteś tu:Informacje / Polityka / Zaprzysiężenie i odwołania

Zaprzysiężenie i odwołania


Wstawiony przez admin 13 grudzień 2006

Na ubiegło tygodniowej sesji Rady Miejskiej w Biskupcu odbyto się uroczyste zaprzysiężenie Elżbiety Samorajczyk na burmistrza Biskupca. Byty kwiaty, życzenia i gratulacje. Pierwszą decyzją nowej burmistrz było powołanie na stanowisko pełnomocnika ds. inwestycji i rozwoju w gminie Marka Domina, poprzedniego burmistrza. Wyjątkowo gorąco powinno być na kolejnej sesji, która zaplanowana jest na najbliższy piątek (15 grudnia).

- Będą kolejne powołania i odwołania - mówi Elżbieta Samorajczyk. - Na stanowisko powołam swojego zastępcę, ale nie chcę zdradzać jeszcze jego nazwiska. Elżbieta Samorajczyk mówi, że na sesji ogłosi też odwołanie dyrektora jednej z jednostek podległych Urzędowi Miasta i burmistrzowi. W ostatnim czasie sporo mówi się o odwołaniu Zbigniewa Szczypińskiego ze stanowiska dyrektora Biskupieckiego Domu Kultury. Czy burmistrz zamierza odwołać Szczypińskiego?

- Nie potwierdzam ani nie zaprzeczam - odpowiedziała w poniedziałek wymijająco Samorajczyk. - Swoją decyzję ogłoszę na sesji.

Źródło: JaN, Tygodnik "Nasza Warmia"

Reklama


Tłumaczenia