Jesteś tu:koncerty

koncerty


Leon Hendrix Band w Biskupcu

2012-04-18  
Leon Hendrix Band w Biskupcu

W dniu 18.04.2012 w Biskupcu wystąpi zespół muzyczny Leon Hendrix Band. Koncert odbędzie się w Biskupieckim Domu Kultury o godz. 18:00. To pierwsza trasa koncertowa słynnego muzyka w Polsce. Leona Hendrixa to młodszy, rodzony brat legendarnego Jimiego Hendrixa, największego gitarzysty wszech czasów.

Kalendarium imprez w Biskupcu

Festiwale, koncerty, turnieje, wyścigi kolarskie, dni miast, dożynki, rajdy rowerowe, jarmarki - to zaledwie ułamek z imponującej liczby około 200 imprez i wydarzeń kulturalno-sportowych, które odbędą się w powiecie olsztyńskim w 2011 roku. Przedstawiamy kalendarium imprez, które odbędą się na terenie gminy Biskupiec.

Mieszkańcy hojnie wsparli Orkiestrę

2010-01-15  
Mieszkańcy hojnie wsparli Orkiestrę

Mieszkańcy powiatu olsztyńskiego pokazali, że mają "gorące serca" i nie jest im obojętny los dzieci chorych na nowotwory. - Ludzie nie żałowali grosza - oceniają sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z dziesięciu gmin powiatu. To przełożyło się na dobry wynik finansowy. Dzięki państwa hojności Orkiestra zebrała w powiecie ponad 106 tysięcy złotych!

Jeden rytm, wspólnota serc

2009-06-30  

Tańczący smok i powiewające szarfy, transparenty i rzesza ludzi maszerujących przez miasto, a to wszystko przy dźwiękach kilkunastu bębnów – taki widok można było zobaczyć 25 maja na ulicach Biskupca.

Rock in Biskupiec – w skrócie

2008-09-30  

14 czerwca w biskupieckim amfiteatrze zabrzmiało ostre granie. Miało być rockowo, a wyszło inaczej, wiele inaczej. Na scenie, jako pierwszy, pojawił się - Devil’s Stone. Chłopaki z Bisztynka (i okolic) grają coś jakby melodyjny thrash metal. Wykonuja własne utwory. Było to ich trzecie granie na żywo. Poznacie ich po koszulkach z logo zespołu.

Koncert Jarosława Wasika i Marcina Partyki

2008-09-20  
Koncert Jarosława Wasika i Marcina Partyki

14 września w biskupieckim Hoteliku Atelier wystąpił jeden z najbardziej znanych gwiazd poezji śpiewanej, Jarosław Wasik. Jest on laureatem wielu festiwali, takich jak "Debiuty" KFPP Opole'94, Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, czy Zamkowych Spotkań "Śpiewajmy Poezję" w Olsztynie. Jarkowi towarzyszył muzyk Marcin Partyka.

W poszukiwaniu drugiej połówki

2008-08-28  
Popularność w dużej mierze zawdzięczam internetowi – mówi Gosia Andrzejewicz

Zna ją każdy, kto zagląda na plotkarskie portale w internecie. Gosia Andrzejewicz, piosenkarka pop, zdobywczyni Superjedynek 2007 w kategoriach "Wokalistka roku" i "Debiut roku", 19 lipca wystąpiła na XII Dniach Biskupca.

Co radziłaby Pani młodym artystom, którzy pragną zostać zauważeni?

Reklama


Tłumaczenia